تغییر چهره‌ی پیتر پارکر در اولین تریلرهای نسخه‌ی ریمستر Marvel’s Spider-Man

چهره‌ی پیتر پارکر تغییر کرده است

استودیوی اینسامنیاک گیمز ساعاتی قبل اولین تریلر نسخه‌ی ریمستر Marvel’s Spider-Man را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

چند وقت قبل بود که اینسامنیاک گیمز و بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی از نسخه‌ی آلتیمیت Spider-Man: Miles Morales رونمایی کردند. از ویژگی‌های این نسخه‌ی ۷۰ دلاری می‌توان به ریمستر Marvel’s Spider-Man اشاره کرد که نه تنها در مقایسه با نسخه‌ی نسل هشتمی خود دچار تغییراتی شده، بلکه تمامی بسته‌های الحاقی را هم شامل می‌شود. حالا و به لطف اطلاعاتی که منتشر شده، دقیقا می‌دانیم چه بخش‌هایی تغییر کرده‌اند.

اینسامنیاک گیمز با انتشار یک پست در وبلاگ رسمی PlayStation، نه تنها اولین تریلر نسخه‌ی ریمستر Marvel’s Spider-Man را منتشر کرد، بلکه توضیحاتی را درباره‌ی تغییرات صورت گرفته ارائه داد. ویدیوی تبلیغاتی کمتر از دو دقیقه زمان داشته و در ابتدا تاب خوردن مرد عنکبوتی میان ساختمان‌های مرتفع شهر را به تصویر می‌کشد. سپس شاهد تقابل این ابرقهرمان و مزدوران ویلسون فیسک هستیم. طبق اطلاعاتی که در متن قرار دارند، جزئیات مدل‌ها و متریال‌های موجود در محیط‌ها بهبود یافته‌اند و پشتیبانی از تکنولوژی رهگیری پرتو هم به بازی اضافه شده است. در نتیجه، تمامی شیشه‌ها بازتابی از اتفاقاتی که مقابلشان رخ می‌دهند را نشان می‌دهند.

دیگر تغییر قابل‌توجهی که در ریمستر Marvel’s Spider-Man خودنمایی می‌کند، تغییر چهره‌ی پیتر پارکر است. برای طراحی چهره‌ی این شخصیت در نسخه‌ی اصلی از یک بازیگر آمریکایی به نام جان بابنیاک (John Bubniak) الهام گرفته شده بود اما تیم توسعه ترجیح داد یک مدل کاملا جدید بر اساس بن جردن (Ben Jordan) طراحی کرده و آن را جایگزین قبلی کند. اینسامنیاک گیمز در توجیه چنین تصمیمی گفت چهره‌ی جردن هماهنگی بیشتری با انیمیشن‌های ضبط شده از صورت یوری لاونتال (Yuri Lowenthal) دارد. لاونتال در کنار صحبت به جای پیتر پارکر، انیمیشن‌های او را در مراحل موشن کپچر ضبط کرده بود. در ضمن، یک ویدیوی کوتاه منتشر شده که چهره‌ی شخصیت اصلی را بدون ماسک نشان می‌دهد.

بهبودها به همین موارد خلاصه نمی‌شوند. همان‌طور که پیش از این گفته شده بود زمان لودینگ‌ها، به خصوص در زمان فست ترول (Fast Travel) به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته است. پشتیبانی از Spatial 3D Audio هم در نسخه‌ی ریمستر قرار دارد که برای بهره بردن از آن به یک هدفون مناسب نیاز است. کنترل شخصیت اصلی هم تغییراتی داشته تا میزان هماهنگی گیم‌پلی بازی با قابلیت‌های مهم دوال‌سنس، یعنی تریگرهای تطبیق‌پذیر و بازخورد لمسی به بیشترین حد ممکن برسد. علاوه بر این‌ها، حالت تصویربرداری هم بهبودهایی را به خود دیده است. برای مثال، کاربر می‌تواند زاویه‌ی نور و لباسی که به تن مرد عنکبوتی است را تغییر دهد.

در انتها لازم به ذکر است Spider-Man: Miles Morales همزمان با کنسول پلی‌استیشن 5 به بازارهای جهانی خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا