صداپیشه شخصیت مرد عنکبوتی از حضور در Spider-Verse 2 خبر ندارد!

کسی با عنکبوت پلی استیشن تماس نگرفته است

صداپیشه شخصیت مرد عنکبوتی در بازی Marvel's Spider-Man

صداپیشه شخصیت مرد عنکبوتی در بازی Marvel’s Spider-Man اعلام کرده که ظاهرا خبری از حضور در انیمیشن Spider-Verse 2 ندارد!

هنگامی که یال گذشته ویدیویی از انیمیشن Spider-Man: Across The Spider-Verse منتشر شد، دیدیم که ظاهرا ماجرای مولتی ورسی مایلز مورالز (Miles Morales) به پایان نرسیده و داستان‌های بسیاری برای بازگو کردن وجود دارد. با این وجود، پس از پخش تریلر این اثر، عملا حجت بر تمامی طرفداران تمام شد و دیدیم که استودیو سونی، به صورت فله‌ای مرد و زن عنکبوتی را در آن جای داده است!

ما سعی کردیم تا نام برخی از این عنکبوتی‌ها را برای شما بنویسیم و حتی در مقاله‌ای جداگانه، چندین مورد از ورینت‌های مختلف اسپایدرمن را معرفی کردیم. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که بین تمامی عنکبوتی‌های حاضر در این تریلر، یکی از مواردی که به شدت توجه طرفداران را به خود جلب کرد، پیتر پارکر جهان بازی Marvel’s Spider-Man بود که توسط استودیو اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) طراحی و عرضه شده است.

حضور مرد عنکبوتی پلی استیشن در انیمیشن Spider-Verse 2 یکی از تیترهای مهم اخبار چند هفته گذشته بوده و طرفداران شخصیت اسپایدرمن، بی‌صبرانه منتظر اطلاعات بیشتری درباره آن هستند. اما هنگامی که با صداپیشه شخصیت مرد عنکبوتی از جهان بازی Marvel’s Spider-Man درباره ایفای نقش او در انیمیشن سوال شد، اظهار کرده که هنوز هیچ نقش خاصی از استودیو سونی به او داده نشده است!

صداپیشه شخصیت مرد عنکبوتی هنوز خبری برای صداپیشگی کاراکتر خود را دریافت نکرده

یوری لاونتال (Yuri Lowenthal)، بازیگر و صداپیشه شخصیت مرد عنکبوتی در سری بازی Marvel’s Spider-Man اخیرا مصاحبه‌ای را با انجام داده که طی آن، از او درباره حضور در انیمیشن Spider-Verse 2 سوال می‌شود. در جواب، لاونتال پاسخ می‌دهد که تاکنون هیچ تماسی برای ایفای نقش مرد عنکبوتی با او گرفته نشده و از طرفی،‌ برای انجام این کار خیلی مشتاق است!

امیدوارم، ولی خب می‌دونین، من هنوزم منتظرم تا با من تماس بگیرن. راه‌های زیادی هست که میشه باهاشون شخصیت (مرد عنکبوتی بازی) رو به این انیمیشن بیارن؛ مثل وقتی که لباس اسپایدرمن (نسخه PS4) رو توی فیلم اول مختصر نشون دادن. ممکنه بازم شما اونو (مرد عنکبوتی بازی رو) ببینیدش. البته نمی‌دونم و مطمئن نیستم، شاید اینطوری باشه.

حس بدی داره اگه یهو برگردم و بگم «آره من خیلی دوست دارم تا توی این انیمیشن باشم!». بعدش تیتر اخبار این میشه: «صداپیشه و بازیگر نقش مرد عنکبوتی هرکاری می‌کنه تا فقط توی فیلم جدید حضور داشته باشه!». من سعی می‌کنم برای جلوگیری از این حرفا چیزی راجع بهش نگم، ولی خب امیدوارم که باشم.

چنان که از حرف‌های صداپیشه نقش شخصیت مرد عنکبوتی در بازی Marvel’s Spider-Man برداشت می‌شود، ظاهرا دو حالت وجود دارد؛ یا او هم مثل اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) که درباره حضورش در No Way Home دروغ می‌گفت، در حال گمراه کردن طرفداران است، یا اینکه کسی با او تماسی نگرفته و واقعا هنوز برای صداپیشگی شخصیت خود در انیمیشن Spider-Verse 2 توسط استودیو سونی احضار نشده است.

در هر صورت، ما می‌دانیم و مطمئن هستیم که یک مرد عنکبوتی با لباس نسخه بازی پلی استیشن 4 در انیمیشن Spider-Verse 2 حاضر خواهد شد. اما نکته قابل توجه اینجاست که شاید این حضور فقط در حد یک اشاره یا به اصطلاح کمیو باشد؛ چراکه ما مدتی پیش شاهد رونمایی از لوگو عنکبوتی‌های اصلی در اینیمیشن Across The Spider-Verse بودیم و هیچ اسمی از پیتر پارکر نسخه پلی استیشن در آن دیده نمی‌شد.

با این وجود نظر شما درباره این خبر چیست؟ آیا صداپیشه شخصیت نقش مرد عنکبوتی نسخه پلی استیشن 4 در حال پوشاندن حقیقتی از حضورش در انیمیشن Spider-Verse 2 است؟ یا اینکه واقعا استودیو سونی قصد ندارد این نسخه از مرد عنکبوتی را چندان در داستان فیلم جدید Across The Spider-Verse دخیل کند؟ این در حالی است که شاید شاهد یک اشاره جالب به این ماجرای مولتی ورسی پیتر پارکر پلی استیشن در عنوان مورد انتظار Spider-Man 2 که برای کنسول‌های پلی استیشن عرضه خواهد شد باشیم!

1 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا