شوخی عجیب اکانت توییتری Spider-Man: No Way Home با طرفداران!

وقتی تیم تبلیغاتی خوشمزگی می‌کند!

شوخی عجیب اکانت توییتری Spider-Man: No Way Home با طرفداران! سورنا رضایی ۵ ۲۲ آذر ۱۴۰۰ سینما
اکانت توییتری Spider-Man: No Way Home

اکانت توییتری Spider-Man: No Way Home در اقدامی عجیب و غیرمنتظره طرفداران را دست انداخته و با آن‌ها شوخی کرده است.

کمتر از یک هفته با آغاز اکران Spider-Man: No Way Home فاصله داریم و همین موضوع باعث شده میزان هایپ به بالاترین میزان ممکن برسد. این اثر مانند قسمت‌های پیشین توسط جان واتس (Jon Watts) کارگردانی شده و همانجایی آغاز می‌شود که Spider-Man: Far From Home به پایان رسید. هویت واقعی مرد عنکبوتی فاش شده و او باید از عزیزانش در برابر هر گونه تهدیدی محافظت کند. در همین حین، نظم جهان‌های موازی بهم ریخته و تداخلی میانشان رخ می‌دهد. در نتیجه تداخل، آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی از جهان خود به جهان اصلی آمده و علیه نسخه تام هالند (Tom Holland) پیتر پارکر متحد می‌شوند. البته پروتاگونیست تنها نبوده و دکتر استرنج همراهی‌اش می‌کند.

ملاقات با آنتاگونیست‌های قدیمی در Spider-Man: No Way Home ایده جذابی به شمار می‌رود اما اصلی‌ترین دلیل هایپ طرفداران چیز دیگری است. طبق شایعه‌ها، تنها آنتاگونیست‌های قدیمی از جهان خود به جهان اصلی نیامده و نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) هم انتقال می‌یابند. به لطف تصاویر و ویدیوهای مختلف، طرفداران نسبت به تجدید دیدار با نسخه‌های قدیمی مرد عنکبوتی به اطمینان رسیده‌اند. با این حال، وقتی یک آیتم تبلیغاتی No Way Home از راه می‌رسد، سریعا بررسی‌اش می‌کنند تا مبادا نکته مهمی را در خود مخفی کرده باشد.

اکانت توییتری Spider-Man: No Way Home در اقدامی عجیب و غیرمنتظره طرفداران را دست انداخته است. تیم تبلیغاتی اخیرا تصویری را به اشتراک گذاشته و در بخش کپشن نوشت: «باورمان نمی‌شود هنوز هیچ کس متوجه‌اش نشده است. با مسئولیت خودتان روی تصویر زووم کنید!» مطالعه چنین جملاتی ذهن مخاطب را به سمت نکات مهم می‌برد اما وقتی روی بخش مورد نظر زووم ‌می‌کنید، با چنین متنی مواجه می‌شوید: «امیدوار هستیم روز خوبی داشته باشید.» در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

تام هالند چندی پیش در برنامه Late Night with Seth Meyers حضور پیدا کرد و یک خاطره جالب از فیلمبرداری Spider-Man: No Way Home تعریف کرد:

لباس مرد عنکبوتی تنگ بوده و زیپش گاهی اوقات گیر می‌کند. یک بطری روغن هست که از آن برای رفع مشکل زیپ استفاده می‌کنیم.

سر صحنه فیلمبرداری بودیم و میچ بل (Mitch Bell) یکی از تهیه‌کنندگان مارول حضور داشت. او مسئول بودجه بوده و تعطیلی پروژه به خاطر کووید-۱۹ اتفاق بسیار بدی برایش است. بنابراین، پروتکل‌ها را شدیدا جدی می‌گیرد.

بطری روغن شدیدا شبیه به ضدعفونی‌کننده دست است. یکبار به سمت من آمد و گفت: «امکانش هست مقداری از ضدعفونی‌کننده دست را برایم بریزی؟» نگاهی به برادرم انداختم و می‌دانستم قرار است لحظه‌ای طلایی باشد! بنابراین، تمام روغن را رویش خالی کردم و او هم حرکت کنان می‌گفت: «ضدعفونی‌کننده کوفتی پاک نمی‌شه!»

تنگی و زیپدار بودن، تنها نکته مشکلساز پیرامون لباس مرد عنکبوتی نیست. این لباس یک تکه بوده و همین موضوع باعث می‌شود پوشیدن یا درآوردنش بسیار سخت باشد. زندیا (Zendaya) در مصاحبه‌های پیشین خود بارها نسبت به شرایط سلامتی تام هالند در لباس مرد عنکبوتی ابراز نگرانی کرده بود. هالند هم که نسبت به نگرانی‌های همکارش آگاه بوده، چند باری که لباس تنش بود تظاهر کرد حالش بوده شده تا زندیا را دست انداخته باشد.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم سینمایی Spider-Man: No Way Home برای اکران از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا