جزئیات مهم و تازه‌ای از نخستین تریلر Spider-Man: No Way Home لو رفت

اطلاعات بیشتری از داستان بدست آمده است

نخستین تریلر Spider-Man: No Way Home

به لطف یکی از افشاگرهای صنعت فیلم، اطلاعات تازه‌ای از نخستین تریلر Spider-Man: No Way Home لو رفته است.

سومین ماجراجویی مستقل پیتر پارکر در دنیای سینمایی مارول تحت عنوان Spider-Man: No Way Home شناخته شده و قرار است اواخر سال جاری میلادی به سالن‌های نمایش بیاید. اگرچه فاصله چندانی با آن زمان نداریم، سونی هنوز هیچ گونه آیتم تبلیغاتی قابل‌توجهی را منتشر نکرده است، در حالی که طرفداران عطش فراوانی برای No Way Home دارند.

تمرکز روی مرد عنکبوتی تام هالند (Tom Holland)، تنها دلیلی نیست که انتظار مخاطبان برای Spider-Man: No Way Home را سخت کرده است. با توجه به شایعاتی که طی ماه‌های گذشته به فضای مجازی آمده‌اند. در پی اتفاقاتی نظم مولتی‌ورس از بین رفته و نسخه‌های قدیمی تارزن نیویورکی به خط زمانی اصلی انتقال می‌یابند. به بیان دیگر، طرفداران حین تماشای فیلم با نسخه توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مرد عنکبوتی مواجه می‌شوند. البته ماجرا به همینجا خلاصه نمی‌شود. برخی منابع مدعی شده‌اند آنتاگونیست‌های قدیمی مانند گرین گابلین، مرد شنی و دکتر اختاپوس هم بازمی‌گردند. تا به این لحظه تنها تجدید دیدار با دکتر اختاپوس و الکترو قطعی شده است.

طرفداران آثار ابرقهرمانی برای نخستین تریلر Spider-Man: No Way Home لحظه‌شماری می‌کنند. آن‌ها مطمئن هستند این ویدیو تبلیغاتی مواردی را در خود جای داده که قطعا می‌تواند به گمانه‌زنی‌ها پایان داده و شبهات را از بین ببرد. دنیل ریچمن (Daniel Richtman) چندی پیش مدعی شدده بود تریلر مزبور در جریان رویداد CinemaCon به نمایش درمی‌آید. اگرچه ریچمن افشاگر قابل‌اعتمادی به شمار می‌رود، همیشه احتمال اشتباه هست. با این حال، به نظر می‌رسد ریچمن اینبار حقیقت را بیان کرد.

Nick ‘Professor Hulk’ Santos یکی دیگر از افشاگرهای شناخته شده به شمار می‌رود. او با انتشار چند توییت جزئیات قابل‌توجه و مهمی را از نخستین تریلر Spider-Man: No Way Home به اشتراک گذاشته است. پروفسور هالک در ابتدا با شک و تردید نوشت ویدیو تبلیغاتی روز دوشنبه یا سه شنبه از راه می‌رسد. او سپس به فالوئرهای خود گفت تاییدیه را از دیگر منابع دریافت کرده و به احتمال زیاد اتفاقی که طرفداران منتظرش هستند به‌زودی رخ می‌دهد. جزئیاتی که در اختیارش قرار گرفت، همین موارد نیستند.

پروفسور هالک گفت آخرین نمای تریلر، دکتر اختاپوس را نشان می‌دهد که با پیتر پارکر مواجه شده و به او سلام می‌کند. افشاگر مشهور سپس به کاربران شبکه اجتماعی توییتر اطمینان خاطر داد خبری از نسخه‌های توبی مگوایر و اندرو گارفیلد مرد عنکبوتی نیست اما مخاطبان با نماهای مختلفی مواجه می‌شوند که روی دکتر استرنج تمرکز دارند. Nick ‘Professor Hulk’ Santos همچنین اضافه کرد تریلر بر اساس ۳۰ دقیقه ابتدایی ساخته شده و از آنجایی که برخی از موارد مورد انتظار را شامل نمی‌شود، احتمالا باعث ناامیدی بسیاری خواهد شد.

افشاگر مشهور صنعت فیلم در یکی از توییت‌های دیگر خود نوشت نسخه اندرو گارفیلد مرد عنکبوتی در پرده دوم فیلم Spider-Man: No Way Home و نسخه توبی مگوایر هم در پرده سوم وارد جریان داستان می‌شود. Nick ‘Professor Hulk’ Santos همچنین مدعی شده مخاطبان حین تماشای دومین تریلر فیلم No Way Home با نسخه گارفیلد تجدید دیدار خواهند داشت. در ضمن، او تاکید کرده اولین تریلر نه تنها در سینماکان به نمایش درمی‌آید، بلکه به صورت رسمی به فضای مجازی خواهد آمد.

در انتها، لازم به ذکر است مرد عنکبوتی 3 از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سالن‌های نمایش خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا