تماشا کنید: صحبت طولانی سه مرد عنکبوتی در نسخه جدید فیلم No Way Home

تارهای ارگانیک و مبارزه با ابرشرورهای فضایی!

در نسخه جدید فیلم Spider-Man: No Way Home با عنوان The More Fun Stuff می‌توانید شاهد صحبت‌های سه مرد عنکبوتی در سکانسی طولانی‌تر باشید.

از همان موقع که خبر انتشار نسخه بلوری فیلم Spider-Man: No Way Home اعلام شده بود، بسیاری از طرفداران منتظر بودند تا شاهد سکانس‌های طولانی‌تری از حرف زدن‌های سه مرد عنکبوتی باشند. در واقع سه اسپایدرمن برای اولین بار در کل تاریخ دنیای سینمای ابرقهرمانی (از سه دوره مختلف) کنار همدیگر قرار گرفته بودند و این موضوع شدیدا طرفداران را هیجان‌زده کرده بود.

با این وجود برخلاف آنچه که انتظار می‌رفت، ما صحنه‌های زیادی را از صحبت کردن سه مرد عنکبوتی با همدیگر ندیدیم و آن‌ها خیلی کم درباره تجربه‌های خود در جهانی که از آن آمده‌اند حرف زدند. با این حال قرار شده بود تا زمانی که نسخه بلوری این فیلم عرضه می‌شود، شاهد حرف‌های بیشتری باشیم که بین پیتر پارکر (Peter Parker) ۱، ۲ و ۳ رد و بدل می‌شود. اما متاسفانه سونی این کار را انجام نداد و حدود یک ماه پیش خبر اکران مجدد این اثر سینمایی منتشر شد که با عنوان The More Fun Stuff اکران شد و صحنه‌های اضافه بسیاری را در اختیار بینندگان قرار داد.

سکانس جدید صحبت‌های سه مرد عنکبوتی

طبق اعلام رسمی سونی پیکچرز (Sony Pictures)، این نسخه جدید چیزی حدود ۱۱ دقیقه سکانس طولانی‌تر دارد که شامل صحنه پس از تیتراژ جدید و همچنین دقایقی از حضور پیتر پارکر در مدرسه می‌شود. با این حال نکته قابل توجه اینجاست که یکی از صحنه‌های اضافه این فیلم، مربوط به سکانسی است که سه مرد عنکبوتی درباره پیشینه خود با همدیگر صحبت می‌کنند.

حرف زدن سه پیتر پارکر از جهان‌هایی که پیش‌تر طی ۲۰ سال گذشته در فیلم‌های Spider-Man سم ریمی (Sam Raimi) ‌و The Amazing Spider-Man‌ دیده بودیم، عملا همان چیزی بود که طرفداران دنیای سینمایی مارول نیاز داشتند تا یکبار دیگر توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) را در نقش اسپایدرمن ببینند. با این حال در این سکانس می‌بینیم که آن‌ها درباره ابرشرورهایی که با آن‌ها مبارزه کرده بودند صحبت می‌کنند و دیالوگ‌های آن‌ها به نسبت نسخه اصلی فیلم اکران شده در سال ۲۰۲۱ کمی بیشتر است.

مرد عنکبوتی توبی مگوایر در این صحنه کمی بیشتر درباره نحوه زدن تارهای ارگانیک از بدنش توضیح می‌دهد و سپس می‌بینیم که اندرو گارفیلد خود را در مقایسه با دیگر نسخه‌هایی که از جهان موازی آمده‌اند ضعیف می‌داند؛ در حالی که درست به مانند اسمش در کمیک و سری فیلم‌های The Amazing Spider-Man توبی مگوایر می‌گوید که او شگفت انگیز است.

اخیرا شایعه شده که توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در آینده مجددا برای ایفای نقش مرد عنکبوتی باز هم در دنیای سینمایی مارول حاضر خواهند شد، اما اینکه آیا واقعا چنین اتفاقی خواهد افتاد یا که نه، هنوز مشخص نیست. در فیلم Morbius ما دیدیم که ظاهرا وولچر (Vulture) از دنیای MCU وارد جهان اسپایدرمن سونی شده و سازندگان نیز تایید کردند که یک مرد عنکبوتی در این خط زمانی وجود دارد که با این شرورها مبارزه خواهد کرد. با این وجود، حتی هنوز هم مشخص نیست که دقیقا چه کسی نقش مرد عنکبوتی را در این اثر سینمایی بازی خواهد کرد. به باور بسیاری از افراد فیلم‌های Avengers 5 و 6 فرصت مناسبی برای دوباره برگشتن دو مرد عنکبوتی با بازی مگوایر و گارفیلد خواهد بود، در حالی که هنوز هیچ چیز به صورت رسمی تایید یا رد نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا