#مهسا_امینی

جدیدترین پوستر Spider-Man: No Way Home پیتر پارکر را در نیویورک برفی نشان می‌دهد

در نهایت پوستری زیبا از راهی به خانه نیست

جدیدترین پوستر Spider-Man: No Way Home

جدیدترین پوستر Spider-Man: No Way Home منتشر شده و پیتر پارکر (Peter Parker) با بازی تام هالند (Tom Holland) را نشان می‌دهد که بر فراز شهر نیویورک نشسته و به نیویورک برفی نگاه می‌کند. فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست یکی از مورد انتظارترین آثار سینمایی سال ۲۰۲۱ است. 

با توجه به شایعاتی که در رابطه با این اثر تا کنون منتشر شده است، فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست به یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های مرد عنکبوتی و استودیو مارول تبدیل شده است که تنها در عرض گذشت ۲۴ ساعت از آغاز پیش فروش بلیط این فیلم نزدیک به ۳ میلیون بلیط فروخته شد. 

فیلم Spider-Man: No Way Home به طور رسمی مولتی‌ورس جهان مارول را به ما نشان داده و به همین منظور در این اثر شاهد بازگشت ابرشرورهای معروف فرنچایز اسپایدرمن الکترو، گرین گابلین، دکتر اختاپوس، مرد شنی و لیزارد خواهیم بود. 

جدیدترین پوستر Spider-Man: No Way Home و نیویورک برفی 

پس از انتشار چندین پوستر نه چندان زیبا و راضی کننده از فیلم Spider-Man: No Way Home اکنون حساب کاربری AidarSM در توییتر  پوستر جدید روسی  4DX بین‌المللی این اثر را منتشر کرده که پیتر پارکر را بر فراز شهر نیویورک برفی نشان می‌دهد که به سیل اخبار منفی علیه او زل زده است. 

با توجه به این امر که سیاست‌های استودیو مارول و شرکت سونی باعث شد تا تبلیغات این فیلم آنگونه که باید انجام نشود و حتی انتشار اولین تریلر بسیار به تعویق افتاد، رسانه‌ها و سینماها  در سراسر جهان به صورت گسترده از پوستر‌های طراحی طرفداران برای تبلیغات این فیلم بهره جستند. 

این پوستر منتشر شده می‌تواند بهترین پوستر این فیلم باشد که تا کنون منتشر شده و با توجه به حال و هوای زمستانی او توجه طرفداران را در نهایت به خود جلب کرد. فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست در تاریخ ۲۷ آذر ماه برابر با ۱۷ دسامبر اکران خواهد شد. 

نظر شما در رابطه با این پوستر جدید چیست؟ 


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا