#مهسا_امینی

تیزر فیلم Spider-Man: No Way Home و اشاره دکتر اختاپوس به توبی مگوایر!

این پیتر آن پیتر نیست!

تیزر فیلم Spider-Man: No Way Home

در تیزر فیلم Spider-Man: No Way Home اینبار شاهد حضور دکتر اختاپوس باشید که از او درباره هویت اسپایدرمن پرسیده می‌شود و او هم جواب‌های عجیبی می‌دهد!

تریلر دوم فیلم Spider-Man: No Way Home بدون شک یکی از پربازدیدترین ویدیوهایی است که تا به حال در سطح اینترنت منتشر شده، حتی اگر در آن چیزی که طرفداران انتظارش را داشتند به تصویر کشیده نشده باشد! به هر حال خیلی از افراد فکر می‌کردند که دو مرد عنکبوتی دیگر با بازی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) هم در این تریلر حضور خواهند داشت و هیجان را به اوج می‌رسانند، در حالی که چنین اتفافی رخ نداد و به جای آن برخی سرنخ‌ها به جای گذاشته شد.

برای مثال یکی از مهم‌ترین این سرنخ‌ها، دیدن کتک خوردن لیزارد از هوا در تریلر نسخه برزیلی این تریلر بود. همچنین صحنه نبرد آخر تریلر به نظر یک جنگ سه طرفه است تا پریدن یک پیتر پارکر به سمت سه ابرشروری که می‌توانند او را نابود کنند! با این وجود تئوری‌های درباره این دو صحنه بسیار است، اما یک مورد در این تریلر وجود داشت که حداقل جهان توبی مگوایر را تایید می‌کرد! لحظه‌ای که دکتر اختاپوس پیتر پارکر (تام هالند – Tom Holland) را گرفت، به او گفت «تو پیتر پارکر نیستی!»، در حالی که در تیزر جدید فیلم Spider-Man: No Way Home او باز هم این مورد را تایید می‌کند!

در واقع تیزرهای مختلف منتشر شده از این فیلم هرکدام در حد چند ثانیه محتوای جدیدی دارند که شامل یک دیالوگ یا صحنه‌ای تازه که پیش‌تر ندیده بودیم می‌شود. در این ویدیو جدید هم دقیقا اول آن می‌بینیم که دکتر استرنج (Dr. Strange) از اکتیویس سوال می‌کند که «آیا می‌دانی که اسپایدرمن پیتر پارکر است؟»، در حالی او به این سوال جواب مثبت می‌دهد، اما تام هالند را به عنوان پارکر نمی‌شناسد! این مورد باز هم تایید می‌کند که در جهان‌های مختلف، ظاهرا قیافه پیتر پارکرها هم متفاوت است.

البته این اولین‌بار نیست که ما شاهد چنین شرایطی هستیم، بلکه پیش‌تر در سریال Loki دیده بودیم که نسخه‌های مختلف شخصیت‌های مولتی‌ورس ممکن است ظاهر کاملا متفاوتی داشته باشند. برای مثال می‌توانید نمونه‌های مختلف لوکی را ببینید که حتی یکی از آن‌ها (سیلوی) اسمش هم فرق می‌کند! به همین دلیل نیز حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در نقش مرد عنکبوتی، در این اثر سینمایی کاملا منطقی به نظر می‌رسد.

لازم به ذکر است که این تیزر صحنه جدید دیگری ندارد و همین چند ثانیه اول آن مد نظر خواهد بود. با این وجود بد نیست بدانید که هم در تریلر دوم و هم در تیزرهای مختلف، ظاهرا دکتر اختاپوس بعد از یک مبارزه با پیتر پارکر و نشناختن او دیگر دست از جنگیدن بی‌فایده بر‌می‌دارد و در نهایت حتی به او کمک می‌کند! چراکه اختاپوس دیگر فهمیده که تقدیر او مرگ بعد از مبارزه با اسپایدرمن خواهد بود.

فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) اکران خواهد شد.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا