اتمام حجت دکتر استرنج با پیتر پارکر در تیزر فیلم Spider-Man: No Way Home

پیتر آماده است!

در جدیدترین تیزر فیلم Spider-Man: No Way Home می‌توانید شاهد پیتر پارکر (Peter Parker) و دکتر استرنج (Dr.Strange) باشید که درباره مولتی‌ورس و شروع کاری که باید تمام کنند حرف می‌زنند.

ظاهرا قرار نیست تا روند انتشار تیزرهای چند دقیقه‌ای از فیلم No Way Home به پایان برسد و به همین ترتیب، ثانیه به ثانیه شاهد قسمت‌های جدیدی از این اثر سینمایی خواهیم بود. برای مثال حال اگر تمامی صحنه‌های مبارزه پیتر پارکر و دکتر اختاپوس (Doc Oc) را کنار یکدیگر بگذارید، تقریبا کل این درگیری را شاهد خواهید بود! این حرکت شاید تا حدودی از جذابیت صحنه‌های جالب فیلم، پس از اکران آن کم کند در حالی که از طرفی، طرفداران را برای دیدن نسخه کامل شدیدا هیجان‌زده می‌کند!

با این وجود، در جدیدترین تیزر منتشر شده از فیلم Spider-Man: No Way Home می‌توانیم شاهد یک صحنه جدید باشیم. در این بخش، دکتر استرنج از پیتر پارکر می‌پرسد که «آیا آماده هستی؟» در حالی که بین صحنه شاهد سکانس دیگری از مبارزه روی پل با دکتر اختاپوس هستیم؛ جایی که پیتر سعی می‌کند تا جلوی پایین افتادن یک ماشین یا شاید هم فردی را بگیرد. اما نکته قابل توجه صحنه بعد از آن است که نشان می‌دهد پیتر حرف استرنج را تایید کرده و می‌گوید «انجامش بده». با این وجود، این دیالوگ‌ها ظاهرا در یک صحنه واحد نیستند و از بخش‌های مختلفی گرفته شده‌اند.

این کار پیش‌تر در تریلر دوم فیلم و همچنین تیزرهای مختلف هم دیده شده بود، اما در این قسمت، ظاهرا همه چیز درباره مولتی‌ورس است. در صحنه پایانی، استرنج خود و پیتر را وارد جهانی دیگر (یا شاید هم بُعد آینه؟) می‌کند، یا اینکه با خواندن یک ورد جدید، احتمالا سایر مردان عنکبوتی که حضور آن‌ها به صورت غیر رسمی تایید شده را برای کمک احضار می‌کند!

فیلم Spider-Man: No Way Home جمعه هفته آینده در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا