بنا به گفته تام هالند فیلم راهی به خانه نیست کام طرفداران را تلخ خواهد کرد

اسپایدرمن تاریک‌تر از همیشه

بنا به گفته تام هالند فیلم راهی به خانه نیست کام طرفداران را تلخ خواهد کرد نرگس کریمی پور ۶ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ مارول
فیلم راهی به خانه نیست

فیلم راهی به خانه نیست، سومین نسخه‌ی اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول است که اخیر حواشی بسیار زیادی را به دنبال داشته است.

مردعنکبوتی از قدیمی‌ترین شخصیت‌های مارول است و بسیاری از طرفداران این استودیو در ابتدا به لطف این شخصیت با دنیای مارول و این استودیو آشنا شدند. پیتر پارکر در ابتدای زندگی خود با مشکلات و سختی‌های بسیاری روبه‌رو شد و بسیاری از عزیزان خود را در راه قهرمان بودن از دست داد.

با این حال اکنون تام هالند بازیگر نقش پیتر پارکر در فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست در جریان آخرین مصاحبه خود عنوان کرده است که فیلم راهی به خانه نیست آنگونه که تصور می‌کنید سرگرم کننده نیست. بنا به گفته‌های این بازیگر NWH در حقیقت فیلمی تاریک، درام، غمگین و سرد است و  در این اثر طرفداران شخصیت‌های محبوب خود را در شرایطی می‌بینند که هرگز تصور آن را هم نمی‌کردند. 

هالند در ادامه پاسخ داد پیتر همواره شخصیت مثبت اندیشی دارد و نیمه پر لیوان را نگاه می‌کند او در شرایط سخت روحیه خود را حفظ کرده و در برابر مشکلات ایستادگی می‌کند اما این بار به نظر می‌رسد که او همتای خود را ملاقات می‌کند.

با توجه به صحبت‌های تام هالند در رابطه با این فیلم و شایعاتی که در رابطه با منتشر شده است به نظر می‌رسد که این اثر بزرگ‌ترین فیلم اسپایدرمن بوده و اثر منحصر به فردی باشد. او در ادامه گفت که او مطمئن نیست که مردم هنوز برای آنچه که پیش رو است آماده باشند. در این شاهد حضور ابرشرورهای محبوب فرنچایز مردعنکبوتی از جمله لیزارد، الکترو، دکتر اختاپوس و گرین گابلین حضور خواهند داشت. فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست در تاریخ ۱۷ ماه دسامبر برابر با ۲۷ آذر ماه در سراسر سینماهای جهان اکران خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا