#مهسا_امینی

اسپویل!! اطلاعاتی از صحنه بعد از تیتراژ اسپایدرمن 3 لو رفت!

اتفاقی شوکه کننده؟!

صحنه بعد از تیتراژ No Way Home

طبق جدیدترین اطلاعات لو رفته از صحنه بعد از تیتراژ اسپایدرمن 3 ظاهرا قرار است تا یک اتفاق عجیب با شخصیت‌هایی عجیب‌تر در آن رخ دهد که اگر درست باشند، واقعا طرفداران مرد عنکبوتی را شوکه خواهند کرد!

در حال حاضر هیچ شکی وجود ندارد که فیلم Spider-Man: No Way Home مورد انتظارترین اثر سینمایی است که طرفداران برای اکران آن هیجان‌زده هستند. در این فیلم ابرشرورهای دو سری قدیمی اسپایدرمن حضور دارند و از طرفی ظاهرا قرار است تا سه مرد عنکبوتی دوره‌های مختلف نیز در آن حاضر باشند. با این وجود، به جز تریلرها و تیزرهای ۳۰ ثانیه‌ای، هیچ اطلاعات داستانی درباره این فیلم توسط سازندگان منتشر نمی‌شود. به هر حال تنها دو هفته تا اکران No Way Home فاصله داریم و از همین جهت نیز طبیعی است که سازندگان همه اطلاعات مهم را پشت درهای بسته نگه دارند، اما لو رفتن برخی از این جزئیات، موردی است که از سال گذشته شروع شده بود و اکنون هم ادامه دارد!

در فیلم‌ها و سریال‌های دنیای سینمایی مارول، همیشه بعد از اینکه اسکرین تایم اصلی تمام می‌شود، بینندگان تا پایان تیتراژ صبر می‌کنند تا شاهد یک صحنه یک دقیقه‌ای یا حتی چند ثانیه‌ای بسیار مهم، درباره آینده MCU باشند. حال این صحنه در فیلمی که خود اتفاق‌های بسیار بزرگ و مولتی‌ورسی را شامل می‌شود، می‌تواند شدیدا جذاب باشد و چنان که اطلاعات لو رفته می‌گویند، واقعا هم هست! منبع مورد اعتمادی که در گذشته اطلاعات بسیاری را از No Way Home لو داده بود و تقریبا همه آن‌ها در تریلرهای منتشر شده درست بودند، حال دست به انتشار خبری درباره اطلاعات صحنه بعد از تیتراژ این اثر سینمایی زده است.

طبق اطلاعات منتشر شده از این منبع، ظاهرا در صحنه بعد از تیتراژ اسپایدرمن 3 قرار است تا شاهد حضور ادی براک (Eddie Brock) با بازی تام هاردی (Tom Hardy) باشیم؛ جایی که ونوم (Venom) به جهانی که از آن آمده، پس فرستاده می‌شود! در واقع اینکه چه کسی این کار را می‌کند هنوز مشخص نیست، اما قاعدتا چنین اقدامی از سوی دکتر استرنج انجام می‌شود تا جهان اصلی دنیای سینمایی مارول در امان باشد. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که حین خارج کردن آن‌ها ، در واقع فقط ادی به جهان دیگر فرستاده می‌شود و ونوم به صورت اتفاقی در MCU باقی می‌ماند؛ چیزی که ممکن است در آینده نزدیک و در فیلم‌های بعدی سری اسپایدرمن بیشتر درباره آن ببینیم. همچنین از آنجا که ونوم درباره سفر بین جهان‌های مختلف دانش کافی دارد، می‌تواند قاعدتا ادی براک را هم دوباره بازگرداند که احتمالا برای آوردن تام هاردی هم که شده، قطعی خواهد بود!

به هر حال در صحنه بعد از تیتراژ فیلم Venom 2 هم دیدیم که چطور ادی براک و ونوم به جهان MCU آورده شدند. اما یک نکته بسیار جالب درباره آن، مربوط به صحبت‌هایی است که ونوم درباره جهان‌های مختلف و دانش گسترده سیمبیوت‌ها می‌گوید! با این حساب، ظاهرا ونوم خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را می‌کردیم درباره مولتی‌ورس می‌داند و اینکه در MCU مانده، ممکن است یک تهدید جدید یا شاید هم همکاری با پیتر پارکر را به دنبال داشته باشد.


guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا