1%
  • 10/10

سفر به دنیای اسپایدرمن اندرو گارفیلد در صحنه حذف شده Spider-Man No Way Home

ایده‌ای دیگر که توسط مارول رد شد!!

سفر به دنیای اسپایدرمن اندرو گارفیلد در صحنه حذف شده Spider-Man No Way Home ۰ ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
صحنه حذف شده Spider-Man No Way Home

به‌تازگی کانسپت آرت‌ جدیدی از صحنه حذف شده Spider-Man: No Way Home منتشر شده که در آن دکتر استرنج به دنیای اسپایدرمن اندرو گارفیلد سفر می‌کند.

از روایت داستانی احساسی گرفته تا به‌تصویر کشیدن تئوری دنیاهای موازی و بازگرداندن دوباره اسپایدرمن‌ توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) به پرده نقره‌ای، فیلم Spider-Man: No Way Home یکی از بهترین نقاط قوت فرانچایز پانزده ساله دنیای سینمایی مارول بعد از حماسه بی‌نهایت است.

با این حال قسمت پایانی اولین سه‌گانه اسپایدرمن می‌توانست خیلی بهتر از آن چیزی باشد که دو سال پیش در سینماها به‌نمایش درآمد، چراکه به‌تازگی کانسپت آرت‌ جدیدی از صحنه حذف شده Spider-Man: No Way Home منتشر شده و باری دیگر طرفداران را هیجان‌زده و در عین حال ناامید کرده است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، در مقطعی قرار بود دکتر استرنج به دنیای اسپایدرمن اندرو گارفیلد سفر کند و لحظه رویارویی نفس‌گیر اسپایدرمن و الکترو در میدان تایمز (اوایل فیلم The Amazing Spider-Man 2) را تغییر بدهد.

البته این اولین باری نیست که چنین کانسپت‌ آرت‌های جذابی با طرفداران به اشتراک گذاشته می‌شود، چراکه سال گذشته آقای فیل ساندرز (Phil Saunders)، کانسپت آرتیست پروژه چندین کانسپت رد شده از نبرد اسپایدرمن و دکتر استرنج در دنیاهای موازی را در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشته و درباره ایده‌های اولیه فیلم صحبت کرده بود.

یکی از اولین ایده‌هایی که برای اسپایدرمن و دکتر استرنج داشتیم این بود که حین مبارزه با یکدیگر به دنیاهای موازی مختلف سفر کنند. خوشبختانه مارول چند روزی به ما فرصت داد تا با این ایده جالب و هیجان انگیز بازی کنیم. به‌همین خاطر تصمیم گرفتیم سری به فرانچایزهای پیشین بزنیم. متاسفانه این سکانس از فیلمنامه نهایی حذف و با سکانس تعقیب و گریز در بعد آینه‌ای جایگزین شد.

بااینکه دو سال از اکران فیلم گذشته اما هر روز اطلاعات و جزئیات بیشتری از Spider-Man: No Way Home فاش می‌شود و ثابت می‌کند چقدر سونی و مارول فیلمنامه اصلی را محدود کردند درحالیکه می‌توانستند به‌معنای واقعی کلمه بهترین اثر ابرقهرمانی تاریخ را خلق کنند. با توجه به اینکه در حماسه مولتی‌ورس هستیم و Spider-Man 4 نیز در دست تولید است، شاید بتوانیم شاهد تحقق برخی از آنها باشیم.

فیلم Spider-Man: No Way Home در دو نسخه استاندارد و ویژه (The More Fun Stuff) در دسترس است و به‌زودی به سرویس دیزنی پلاس راه پیدا می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments