1%
  • 0/10

احساسی‌ترین صحنه Spider-Man: No Way Home بخاطر کووید ۱۹ تغییر کرد

انتشار کانسپت آرت از نسخه اولیه

احساسی‌ترین صحنه Spider-Man: No Way Home بخاطر کووید ۱۹ تغییر کرد ۶ ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
عمه می در Spider-Man: No Way Home

کانسپت آرتی بتازگی به فضای مجازی آمده که نسخه متفاوتی از مرگ عمه می در Spider-Man: No Way Home را به تصویر می‌کشد.

نسخه تام هالند (Tom Holland) مرد عنکبوتی (Spider-Man) در مقایسه با آنچه در کمیک بوک‌ها خوانده‌ایم، تفاوت‌هایی داشته و یکی از مهمترین تفاوت‌ها به شغل پیتر پارکر مربوط می‌شود. او در کمیک بوک‌ها به عکاسی علاقه مند است اما چنین چیزی را در Marvel Cinematic Universe نمی‌بینیم. دیگر تغییر مهم، حذف عمو بن و تمرکز کامل روی عمه می بود.

سومین ماجراجویی مرد عنکبوتی در MCU، یعنی Spider-Man: No Way Home صحنه‌های تاثیرگذار زیادی را در خود جای داده که یکی از مهمترین‌ها بدون شک صحنه مرگ عمه می است. شخصیت مزبور قبل از اینکه جان خود را از دست بدهد، جمله معروف «قدرت زیاد، مسئولیت زیادی را به همراه دارد» را به زبان می‌آورد؛ جمله‌ای که همانند کمیک بوک‌ها تاثیر غیرقابل انکاری روی پیتر پارکر می‌گذارد.

فیل ساندرز (Phil Saunders) یکی از اعضای تیم هنری MCU است. او اخیراً اکانسپت آرتی را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته که نسخه متفاوت صحنه مرگ عمه می در Spider-Man: No Way Home را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

کریس مک کنا (Chris McKenna) یکی از نویسندگان Spider-Man: No Way Home است. او در بخشی از گفتگوی اخیر خود به صحنه مرگ عمه می پرداخت و درباره چرایی تغییر آن صحبت کرد. طبق گفته‌های مک کنا، نسخه اولیه فیلمنامه شامل قرار دادن عمه می داخل آمبولانس، حرکت به سمت بیمارستان و مرگ او در میانه راه می‌شد. پس از اینکه همه گیری کرونا رخ داد و محدودیت‌های اجتماعی شدیدی به اجرا درآمد، امکان ضبط چنین صحنه‌ای در آمبولانس وجود نداشت. به همین دلیل، مجبور شدند نحوه مرگ را تغییر دهند.

قسمت چهارم مجموعه فیلم‌های مرد عنکبوتی با نقش آفرینی تام هالند هم اکنون در دست ساخت قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments