#مهسا_امینی

دو عکس از نسخه دوم Spider-Man: Into the Spider-Verse منتشر شد

جیک جانسون نیز از پیتر پارکر می‌گوید

تصاویر Spider-Verse

انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse سال ۲۰۱۸ میلادی و با محوریت Miles Morales عرضه شد و با استقبال عمومی بسیار خوبی رو به رو شد. هم اکنون نیز اخبار تازه‌ای از دنباله‌ی این انیمیشن به گوش می‌رسد.

با هر هفته‌ای که در سال ۲۰۲۰ می‌گذشت، ما اغلب با اعلام تاخیر یک پروژه‌ی به شدت مورد انتظار مواجه می‌شدیم، اما حالا در سال ۲۰۲۱ قرار داریم و اکانت توییتر Spider-Man: Into the Spider-Verse به طرفداران یادآوری کرده که به عرضه‌ی دنباله‌ی این انیمیشن، زمان زیادی باقی نمانده است. همان‌طور که قبلا اعلام شد، تاریخ عرضه‌ی این فیلم از ماه آپریل ۲۰۲۲ با تاخیری چند ماهه به اکتبر ۲۰۲۲ منتقل شد. نکته‌ی خوب ماجرا این است که به احتمال خیلی زیاد، این پروژه به دلیل اینکه در فرم انیمیشن ساخته می‌شود، دیگر با تاخیر خاصی به دلیل شرایط کرونا مواجه نخواهد شد و در موعد مشخص، عرضه می‌شود.

اکانت توییتر Spider-Man: Into the Spider-Verse، طی توییتی، دو عکس از Spider-Man 2099 را به اشتراک گذاشته و نوشته:

یک سال نزدیکتر به ۲۰۲۲.

انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse در سال ۲۰۱۸ اکران گردید و نه تنها موفقیت قابل توجهی را برای دنیای دوست داشتنی Spider-Verse به ارمغان آورد، بلکه از دید خیلی از بینندگانش، لقب بهترین انیمیشن سوپرهیرویی و حتی بهترین فیلم اسپایدرمن را از آن خود کرد. بخش عمده‌ای از موفقیت این انیمیشن، روایت بی‌نظیر و غیرقابل پیشبینی آن بود و در عین حال، ارجاعات زیادی را از گوشه و کنار دنیای مارول برای داستان سرایی برگزید.

هنوز اطلاعات خاصی برای طرفداران این انیمیشن از نسخه بعدی در دسترس قرار نگرفته و حتی Jake Johnson، ستاره‌ی نسخه اول این انیمیشن نیز نمی‌داند که قرار است در نسخه بعدی حضور داشته باشد یا خیر.

جانسون اعلام کرده که:

امیدوارم در این نسخه حضور داشته باشم.چون من عاشق بازی کردن در نقش پیتر پارکر بودم و تنها به همین دلیل در این فیلم حضور داشتم. همه‌ی مردم درباره‌ی انیمیشن چیز زیادی نمیدانند و فکر می‌کنند که کاری سرسری محسوب می‌شود. من مدت‌هاست که با آن کارکتر زندگی کردم و به شدت عاشق کار با Shameik Moore (مایلز مورالز) شدم. ما طی آن پروژه با همدیگر دوست شدیم و هنوز هم با هم ارتباط نزدیکی داریم.

او همچنین افزود:

من دوست دارم که پیتر را ببینم و متوجه بشوم که چه اتفاقی برای او می‌افتد. آیا او و مری جین به همدیگر باز می‌گردند؟ آیا او پدر شده؟ آیا او همچنان یک سوپرهیرو است؟ من می‌دانم که در جایگاهی نیستم که تصمیم بگیرم، اما مشتاق این هستم که دوباره پیتر را در نسخه بعد ببینیم

در ماه اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی منتظر نسخه دوم Spider-Man: Into the Spider-Verse باشید.آیا شما نسخه اول این انیمیشن را دیده‌اید؟ با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا