تریلر فیلم انیمیشنی مرد عنکبوتی با حضور نسخه تام هالند و ۹۹ اسپایدرمن دیگر!

اسپایدر ورس به معنای واقعی کلمه

تریلر فیلم انیمیشنی مرد عنکبوتی به تازگی منتشر شده که ساخته طرفداران در استودیو Corridor Digital خلاق بوده و در آن، اسپایدرمن تام هالند (Tom Holland) در کنار چندین و چند مرد عنکبوتی (Spider-Man) دیگر از جهان‌های موازی حاضر می‌شود!

فیلم‌های سری مر دعنکبوتی در دوره‌های مختلف طی ۲۰ سال گذشته، توانسته‌اند تا هربار توجه یک نسل از طرفداران آثار ابرقهرمانی را به خود جلب کنند. با این وجود، با عرضه فیلم Spider-Man: No Way Home بود که دیدیم چطور سازندگان می‌توانند سه مرد عنکبوتی محبوب نسل‌های مختلف را به بهانه مولتی ورس، در کنار همدیگر قرار دهند. این اثر عملا باعث شد تا طرفداران شدیدا هیجان‌زده شوند و پس از دروغ‌های مختلف اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) درباره عدم حضور او در این اثر سینمایی، دیدیم که حتی او در یک سکانس بی‌نظیر موفق شد تا معشوقه یک پیتر پارکر (Peter Parker) دیگر را نجات دهد؛ در حالی که خود دیگر هرگز موفق نخواهد شد تا گوئن (Gwen Stacy) را ببیند.

با این حال اگر No Way Home موفق شد تا چند مرد عنکبوتی را در کنار همدیگر قرار دهد، سونی با یک انیمیشن فوق‌العاده موفق، قبل از آن توانسته بود تا شخصیت‌های تازه‌ای از جهان عنکبوتی (یا همان Spider-Verse) را در یک قاب به تصویر بکشد. در واقع فیلم Spider-Man: Into The Spider-Verse اثری بود که در آن، شاهد حضور چندین نسخه مختلف از عنکبوتی‌ها بودیم که از جهان موازی کنار همدیگر قرار گرفته بودند. با این حال فیلم دنباله آن که در سال آینده عرضه می‌شود، با عنوان Across The Spider-Verse عرضه خواهد شد که شایعه شده اندرو گارفیلد و توبی مگوایر (Tobey Maguire) نیز در آن حاضر خواهند شد. با این حال، چه می‌شود اگر پیتر پارکر با بازی تام هالند نیز در کنار آن‌ها حاضر شود؟

تریلر فیلم انیمیشنی مرد عنکبوتی تام هالند را به اسپایدر ورس برد!

در این تریلر که ظاهرا درباره اثری با نام Spider-Man: Everyone’s Home است، می‌بینیم که پیتر پارکر با بازی تام هالند (و صداپیشگی فردی دیگر)، در همان سکانس معروف No Way Home حاضر می‌شود. او در این صحنه از دکتر استرنج (Doctor Strange) چیزی را می‌خواهد اما به جای برآورده شدن آن، می‌بینیم که او به جهان مرد عنکبوتی مایلز مورالز (Miles Morales) می‌رود؛ جایی که درباره پیشینه خود به او توضیخ می‌دهد و جالب‌تر اینکه انیمیشنی می‌شود!

اما این تمام ماجرا نیست، چراکه پس از توضیحات پیتر در این تریلر فیلم انیمیشنی مرد عنکبوتی می‌بینیم که چندین و چند اسپایدرمن با ظاهر انیمیشنی حاضر می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به مرد عنکبوتی سری بازی Marvel’s Spider-Man، پیتر پارکر توبی مگوایر، نسخه اندرو گارفیلد و همچنین بولی مگوایر (Bully Maguire) معروف اشاره کرد!

این اثر ساخت طرفداران عملا نشان می‌دهد که پتانسیل کافی برای خلق اثری که همه این شخصیت‌ها در آن حضور داشته باشند وجود دارد. اما نکته قابل توجه اینجاست که در حال حاضر، دو اثر مورد انتظار Across The Spider-Verse و همچنین Beyond The Spider-Verse، فیلم‌های بعدی هستند که شانس حضور تمامی مرد عنکبوتی‌هایی که تاکنون در دنیای فیلم و سریال دیده‌ایم در آن وجود دارد. همچنین مولتی ورس در دنیای سینمایی مارول تازه شروع شده و فیلم‌های بعدی سری Spider-Man قرار است تا فقط آن را گسترش دهند؛ طوری که شاید حتی در آینده و در آثار بزرگی مانند Avengers: Kang’s Dynasty و Avengers: Secret Wars، شاهد حضور تعداد بسیاری از اسپایدرمن‌های مختلف از دنیای اسپایدر ورس، گیم و حتی کمیک باشیم.

1 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا