مبارزه مرد عنکبوتی و سرباز زمستان در یک ویدیو جدید!

بولی مگوایر وارد می‌شود

در یک ویدیو تازه ساخته شده توسط طرفداران، می‌توانید شاهد مبارزه مرد عنکبوتی و سرباز زمستان باشید؛ آن هم در حالی که توبی مگوایر در نقش مرد عنکبوتی حاضر می‌شود!

ساختن ویدیوهای میکس شده از حضور یک شخصیت در کنار کاراکتری از فیلم یا سریال دیگر، مدتی است که بین طرفداران و علاقه‌مندان به یک موضوع داغ تبدیل شده و می‌بینیم که ویدیوهای جالب و در عین حال بامزه بسیاری د رابطه با این موضوع در فضای مجازی منتشر می‌شود.

با این وجود، در میان شخصیت‌های محبوب مارولی که ویدیوهای ادیت شده بسیاری از آن‌ها ساخته می‌شود، می‌توان گفت که مرد عنکبوتی توبی مگوایر (Tobey Maguire) به عنوان یکی از محبوب‌‌ترین‌هایی شناخته می‌شود که انواع و اقسام کلیپ‌های مختلف از آن ساخته شده است. کاربران که از این شخصیت در کلیپ‌های خود با نام بولی مگوایر (Bully Maguire) استفاده می‌کنند،‌ در واقع اشاره به صحنه‌هایی دارند که در فیلم Spider-Man 3 به کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi)، مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر با ونوم (Venom) درگیر شده و شخصیتی متفاوت گرفته بود.

ویدیو مبارزه مرد عنکبوتی با سرباز زمستان

در این اثر سینمایی وقتی که اسپایدرمن (Spider-Man) با ونوم ترکیب شد، علاوه بر قدرت بیشتری که دریافت کرد، زندگی پیتر پارکر (Peter Parker) را هم به کلی تحت تاثیر قرار داد؛ طوری که او دیگر یک پسر ساده و مهربان نبود و به دنبال انتقام گرفتن از هرکس که به او بدی کرده بود می‌رفت. همچنین جالب است بدانید که رقص معروف این شخصیت با بازی توبی مگوایر نیز در همین فیلم ضبط شده بود که هنوز هم پس از گذشت سال‌ها از آن به عنوان یکی از میم‌های درجه ۱ استفاده می‌شود!

لازم به ذکر است که به دلیل قدرتمند شدن مرد عنکبوتی با کمک ونوم و همچنین انتقام گیری او از همه، این شخصیت توسط طرفداران به نام بولی مگوایر یا به عبارتی «مگوایر قلدر» شناخته می‌شود. این در حالی است که در کنار ویدیوهای مختلفی که از این شخصیت در فضای مجازی منتشر شده اینبار بولی مگوایر سراغ سرباز زمستان رفته تا او را هم کتک بزند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا