1%
  • 0/10

یکی از شرورهای انیمیشن Spider-Verse 3 قطعی شد!

همچنان خبری از تاریخ اکران نیست

یکی از شرورهای انیمیشن Spider-Verse 3 قطعی شد! ۸ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
شرورهای انیمیشن Spider-Verse 3

به لطف پستی که اکانت رسمی مجموعه اسپایدرورس در ایکس به اشتراک گذاشته، یکی از شرورهای انیمیشن Spider-Verse 3 قطعی شد.

سونی پیکچرز با همکاری مارول اینترتینمنت سال گذشته میلادی انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را به سینماها آورد که شدیداً مورد استقبال قرار گرفت. به بیان دقیقتر، نه تنها تحسین منتقدان و مخاطبان را برانگیخت، بلکه در باکس آفیس جهانی زدیک به ۷۰۰ میلیون دلار فروخت. در ضمن، Spider-Verse 2 نمره کامل را از وب سایت سرگرمی دریافت کرد.

انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse با یک اتفاق بسیار شوکه کننده به پایان رسید. مایلز مورالز بطور اتفاقی به زمین ۴۲ انتقال داده می‌شود که در آن پدرش مرده و عمویش زنده است. همچنین واریانت مایلز در این جهان هرگز به مرد عنکبوتی (Spider-Man) تبدیل نشد، بلکه با لقب پراولر مشغول فعالیت‌های تبهکارانه است. از همین رو، می‌توان او را نسخه شرور مایلز توصیف کرد.

اکانت مجموعه اسپایدرورس در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) طی چند وقت اخیر پست‌هایی را به اشتراک گذاشته است. به لطف یکی از آن‌ها، می‌توان هویت یکی از شرورهای انیمیشن Spider-Verse 3 را تایید کرد:

شرورهای انیمیشن Spider-Verse 3

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، اکانت مجموعه اسپایدر ورس به تقابل مایلز مورالز و مایلز جی. مورالز اشاره کرده است. با وجود اشاره به شرور بودنش، گروهی از طرفداران احتمال می‌دادند مایلز جی به پروتاگونیست کمک کند تا پدرش را نجات دهد اما پست‌ها، بخصوص مورد آخر تاکید دارند او یکی از شرورهای انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse خواهد بود.

چه انتظاری از اسپایدرورس 3 داریم؟

خواکین دوس سانتوس (Joaquim Dos Santos) یکی از کارگردانان انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse است. او در یکی از مصاحبه‌های خود نگفت تریلر چه زمانی به فضای می‌آید اما تاکید داشت اینترنت را منفجر خواهد کرد! دوس سانتوس همچنین فاش ساخت بخشی از داستان به رابطه میان مایلز مورالز و خانواده‌اش می‌پردازد.

انیمیشن Spider-Verse 3 در حال حاضر تاریخ اکرانی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments