1%
  • 0/10

آیا بازی‌های مرد عنکبوتی و ولورین در یک جهان داستانی قرار دارند؟

یکی از سازندگان پاسخ می‌دهد

آیا بازی‌های مرد عنکبوتی و ولورین در یک جهان داستانی قرار دارند؟ ۰ ۰۸ آبان ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی‌های مرد عنکبوتی و ولورین

برایان اینتهر، کارگردان خلاق استودیو اینسامنیاک گیمز، در گفتگوی جدید خود به گمانه زنی‌ها درباره بازی‌های مرد عنکبوتی و ولورین خاتمه داده است.

طرفداران مارول در یک برهه زمانی گمان می‌کردند مارول قصد دارد یک جهان داستانی در صنعت ویدیو گیم بسازد، مانند کاری که با Marvel Cinematic Universe در سینما انجام داده است. به هر حال، این شرکت با همکاری شرکای خود نخست Marvel’s Spider-Man و سپس Marvel’s Avengers را روانه بازارهای جهانی کرد. برخلاف گمانه زنی‌ها، مشخص شد این دو بازی هیچ ارتباطی به هم نداشته و در دو جهان داستانی کاملاً مستقل جریان دارند.

مارول، سونی و اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) در اقدامی غیرمنتظره و حین برگزاری رویداد آنلاین PlayStation Showcase 2021 از Marvel’s Wolverine رونمایی کردند. ویدیوی معرفی هیچ محتوایی از گیم پلی نداشت و تنها ولورین را آن هم پشت به کادر نشان می‌داد. با این حال، همین اتفاق کافی بود تا یک سوال مهم شکل بگیرد: آیا این بازی و Marvel’s Spider-Man در یک جهان داستانی رخ می‌دهند؟

برایان اینتهر (Bryan Intihar) کارگردان خلاق اینسامنیاک گیمز بوده و اخیراً مصاحبه‌ای را با کانال یوتیوب Kinda Funny Games انجام داده است. او در بخشی از گفتگو به گمانه زنی‌ها خاتمه داد و صریحاً اعلام کرد بازی‌های مرد عنکبوتی (Spider-Man) و ولورین (Wolverine) به یک جهان داستانی تعلق دارند:

هر دو به [زمین] ۱۰۴۸ تعلق دارند. فکر کنم شماره را درست گفته باشم.

کارگردان خلاق وارد جزئیات نشد و هیچ چیز دیگری در این باره نگفت. با این حال، تایید شدن گمانه زنی‌ها درباره بازی‌های مرد عنکبوتی و ولورین بدون شک انتظار برای محصول جدید اینسامنیاک گیمز را بسیار سخت می‌کند. در ضمن، این استودیو اخیراً Marvel’s Spider-Man 2 را عرضه کرده و اگر لوگان در آن حضور داشت، بدون شک کاربران چنین موردی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته بودند.

حالا که بازی مرد عنکبوتی 2 عرضه شده، اینسامنیاک گیمز بدون شک تمرکز خود را روی توسعه بازی ولورین قرار داده است. با وجود این، بعید بنظر می‌رسد در آینده نزدیک شاهد عرضه‌اش باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments