تماشا کنید: تریلر لگو انیمیشن 2 Spider-Verse توسط یک فرد خلاق ساخته و منتشر شد

جهان اسپایدرمن‌های لگویی

اخیرا یکی از کاربران خوش ذوق توییتر ریمیکی از تریلر اصلی انیمیشن مورد انتظار اسپایدرمن ساخته و اکنون ما شاهد تریلر لگو انیمیشن 2 Spider-Verse هستیم.

انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse ممکن است یکی از موردانتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۲۳ باشد، با تبلیغاتی که در مورد این انیمیشن همچنان رو به افزایش است بدون شک طرفداران بیشتری را نیز پیدا خواهد کرد. این فیلم که دنباله انیمیشن برنده اسکار Spider-Man: Into the Spider-Verse است، با اولین تریلر کامل خود در ماه گذشته، طرفداران را خیره خود کرده و به نظر می‌رسد که الهام بخش یک ادای احترام حماسی به شخصیت اسپایدرمن است. یوتیوبر موفق LegoMe_TheOG اخیراً یک ریمیک جذاب با تکنیک shot-for-shot از تریلر Across the Spider-Verse را به اشتراک گذاشته است که کاملاً با فیگور و لگو ساخته شده است.

 

این تریلر در شبکه‌های اجتماعی تحسین بسیاری از طرفداران دنیای مارول و علاقه مندان به لگو را برانگیخت و برایان مایکل بندیس (Brian Michael Bendis)، خالق مایلز مورالز (Miles Morales)، حتی عشق خود را نسیت به این تریلر فن مید به اشتراک گذاشت. در Spider-Man: Across the Spider-Verse، مایلز مورالز با صداپیشگی Shameik Moore به همراه گوئن استیسی و تیم جدیدی از افراد عنکبوتی که باید با یک شرور قدرتمند روبرو شوند، به ماجراجویی در سراسر جهان می‌پردازند و این گونه مایلز و دیگر عنکبوتی‌ها متوجه می‌شوند که آن ها تنها مردان و زنان عنکبوتی مولتی ورس نیستند.

تریلر لگو انیمیشن 2 Spider-Verse

همچنین اسکار آیزاک (Oscar Isaac) در نقش میگل اوهارا مرد عنکبوتی 2099 و جیک جانسون در نقش پیتر بی پارکر مرد عنکبوتی از نسخه اول فیلم نیز در این اثر حضور خواهند داشت. عیسی ری نیز در نقش جسیکا درو  زن عنکبوتی به جمع بازیگران این اثر پیوسته است. به گفته کارگردان این اثر این موقعیتی است که فیلم آنقدر جاه طلبانه بود، سعی می‌کرد کارهای مهمی را در سبک بصری، داستانی و در سبک سینمایی خود انجام دهد. میلر قبلا به ComicBook.com توضیح داده بود که:

 همه چیز در مورد این اثر مانند ترکیب صدا احتمالاً قرار بود پیشگامانه و پیش‌قدم باشد، بنابراین نیاز به تلاش و زحمت زیادی داشت. برای هر نسخه از این فیلم‌ها به همکاری صدها فیلمساز نیاز دارد که با هم کار می‌کنند و در ساخت بهترین نسخه‌ها از خلاقت خود بهره می‌گیرند. ایده‌ها، نظر مردم، کارگردانان و تهیه‌کنندگان همگی عواملی هستند که تصمیم می‌گیرند کدام یک از ایده پردازی‌ها با مسیری که می‌روید مطابقت دارد.

همانطور که انیماتور شخصیت‌های ارشد، ار سانتوس در مصاحبه‌ای طی سال گذشته به طعنه عنوان کرد، جاه طلبی که حین ساختن این انیمیشن به کار گرفته شده با انرژی صرف شده در خلق نقطه اوج دنیای سینمایی مارول و فیلم Avengers: Endgame برابری می‌کند. با تمام قوس‌هایی که سازندگان این اثر می‌خواستند به داستان وارد کنند، به نظر می رسد که این اثر موفق عمل کرده و از پس تمام چالش های خود به خوبی برآمده است. به همین ترتیب انتظار می‌رود که قسمت دوم اثر نیز با همین کیفیت به مخاطبان ارائه شود.

4.1 11 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا