تام هالند در رابطه با ساخت مرد عنکبوتی ۴ می‌گوید

تام هالند در رابطه با دنباله فیلم No Way Home می‌گوید

تام هالند در رابطه با ساخت مرد عنکبوتی ۴ می‌گوید نرگس کریمی پور ۱۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۰ مارول
مرد عنکبوتی ۴

تام هالند بازیگر نقش مرد عنکبوتی در فرنچایز اسپایدرمن از دنیای سینمایی مارول عنوان کرده است که ایده‌های جالبی برای دنباله فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست دارد. پس از آنکه ایمی پاسکال کارگردان فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست عنوان کرد که در آینده سه‌گانه‌ای جدید از مرد عنکبوتی با بازی تام هالند برای استودیو مارول خواهد ساخت، هم اکنون به نظر می‌رسد که ساخت قسمت چهارم فیلم مرد عنکبوتی آغاز شده و در مراحل ابتدایی قرار دارد. با این حال استودیو مارول و خود تام هالند عنوان کرده‌اند که هنوز هیچ قرارداد رسمی بسته نشده و هنوز هیچ چیز به طور قطعی مشخص نیست. 

تنها نزدیک به یک هفته به اکران فیلم جنجال‌برانگیز مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست زمان باقی مانده و هم اکنون زمزمه ساخت قسمت چهارم این فرنچایز به گوش می‌رسد. هالند خطاب به Fandom عنوان کرد که هنوز مشخص نیست که آیا او در آینده همچنان در نقش پیتر پارکر  در MCU حضور خواهد داشت یا خیر اما با این حال مطمئن است که آینده بزرگی برای مرد عنکبوتی وجود خواهد داشت و اگر لازم باشد تا او این عنوان را به هنرمند دیگری بدهد با کمال میل این کار را انجام خواهد داد و تا همین جای کار او به هرآنچه که آرزو داشته است رسیده. 

هالند در پاسخ به سوالی که در رابطه با‌ آینده نسحه پیتر پارک وی در MCU از او پرسیده شد پاسخ داد که او ایده‌های جالبی برای آینده پیتر پارکر خود دارد اما متاسفانه هنوز نمی‌تواند آن‌ها را با مردم به اشتراک بگذارد زیرا ممکن است که با این کار فیلم راهی به خانه نیست را اسپویل کند. او در ادامه در رابطه با ابرشرورهای احتمالی سه‌گانه بعدی مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول از  کینگ‌پین (the Kingpin) دشمن مشترک مرد عنکبوتی و دردویل نام برد و عنوان کرد که بسیار علاقه دارد تا با  وینسنت دن آفریو 
 (Wilson Fisk) مبارزه کند. 

هالند عنوان کرد که حضور او در فیلم مرد عنکبوتی ۴ رسمی نشده و مشخص نیست که آیا او در این دنباله حضور خواهد داشت یا خیر زیرا به نظر می‌رسد مانند آنچه که سال‌ها پیش نیز تجربه کردیم روابط استودیو مارول و شرکت دیزنی با کمپانی سونی همواره دچار مشکل بوده و این کمپانی‌ها برای تصمیم‌گیری در این رابطه به مذاکرات بیشتری نیاز دارند. 

تام هالند عنوان کرد که تصمیم‌گیری بر سر این موضوع به مدیرعامل شرکت دیزنی باب ایگر که به زودی از این مجموعه خارج می‌شود و رئیس فعلی گروه فیلمبرداری سونی پیکچرز (تام راثمن) بستگی دارد. زیرا در حقیقت این دو فرد برای فعالیت‌های کوین فایگی و ایمی پاسکال که رئیس هالند به حساب می‌آیند، تصمیم می‌گیرند. هنگامی که پس از موفقیت میلیارد دلاری فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه کمپانی‌های مذکور باری دیگر به مشکل برخوردند این باب ایگر بود که به حل مشکل و به تفاهم رسیدن مدیران این دو شرکت کمک کرد و اکنون با خروج او از کمپانی دیزنی اوضاع برای اسپایدرمن کمی عجیب به نظر می‌رسد و هنوز هیچ چیز مشخص نیست. 

فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست در تاریخ ۱۷ ماه دسامبر و ۲۶ آذرماه در سینماهای سراسر کشور منتشر شده و با توجه به برخی شایعات منتشر شده به نظر می‌رسد که نسخه Blu-ray فیلم در اواخر ماه آپریل (اواسط اردیبهشت) منتشر شده و همچنین گفته می‌شود پخش نسخه WEB-DL این فیلم برای اواخر ماه فوریه (اواسط اسفند) برنامه ریزی شده است. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا