#مهسا_امینی

اینسایدر مشهور سینما جزئیات مهمی را از فیلمنامه‌ی Spider-Man 3 منتشر کرد

سم ریمی نقش مهمی در بازگرداندن توبی مگوایر و اندرو گارفیلد داشته است

فیلمنامه‌ی Spider-Man 3

دنیل ریچمن اینسایدر مشهور سینما و تلویزیون اطلاعات جدیدی را از فیلمنامه‌ی Spider-Man 3 منتشر کرد؛ فیلمی که این روزها به سرتیتر خبرها تبدیل شده است.

مولتی‌ورس این روزها به موضوعی جذاب برای استودیوهای فیلمسازی تبدیل شده است. چندی پیش گزارش‌هایی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه بری آلن در جریان The Flash به گذشته سفر می‌کند تا جلوی مرگ مادرش را بگیرد. ظاهرا این اقدام پروتاگونیست شرایطی را به وجود می‌آورد تا بتمن مایکل کیتون (Michael Keaton) و بتمن بن افلک (Ben Affleck) در جریان داستان حضور یابند. در حالی که مدت زیادی از این انتشار این مطالب نمی‌گذشت، شایعه‌هایی از گوشه و کنار صنعت فیلم و سریال به گوش ‌رسید که همگی به معرفی مولتی‌ورس در دنیای سینمایی مارول اشاره دارند.

با توجه به گزارش‌های غیررسمی، نه تنها تام هالند (Tom Holland) نقش مرد عنکبوتی را در Spider-Man 3 بر عهده دارد، بلکه توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) هم قرار است به عنوان تارزن نیویورکی جلوی دوربین ظاهر شوند. ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود. ظاهرا مارول می‌خواهد کریستن دانست (Kirsten Dunst)، ویلیام دفو (Willem Dafoe)، آلفرد مولینا (Alfred Molina)، جیمی فاکس (Jamie Foxx) و توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church) را بازگرداند تا بار دیگر نقش‌های مری جین واتسون، گرین گابلین، دکتر اختاپوس، الکترو و مرد شنی را ایفا کنند.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman)، یکی از اینسایدرهای مشهور صنعت فیلم و سریال است که با افشای اطلاعات درست درباره‌‎ی پروژه‌های مورد انتظار به شهرت زیاد دست یافت. او اخیرا و با همکاری اکانت توییتری Nacao Marvel جزئیات مهمی را از فیلمنامه‌ی Spider-Man 3 به اشتراک گذاشته است. طبق ادعای او، جدیدترین اقتباس لایو اکشن مرد عنکبوتی بخش دوم یک سه‌گانه به نام مولتی‌ورس (Multiverse Trilogy) است. بخش اول را سریال WandaVision و فیلم سینمایی Doctor Strange in the Multiverse of Madness تشکیل می‌دهند.

اینسایدر مشهور صنعت فیلم و سریال در ادامه گفت بخش عمده‌ی Spider-Man 3 درباره‌ی مرد عنکبوتی تام هالند است؛ زیرا نسخه‌های توبی مگوایر و اندرو گارفیلد تا پرده‌ی سوم وارد فیلم نمی‌شود. دنیل ریچمن همچنین گفت داستان این فیلم درست از ‌جایی آغاز می‌شود که Spider-Man: Far From Home به پایان رسید. هویت پیتر پارکر لو رفته و به واسطه‌ی پاپوشی که برایش دوخته شده بود به عنوان یک جنایتکار شناخته می‌شود. در شرایطی که پیتر سعی دارد نادرستی اتهامات را ثابت کند، اتفاقات عجیب و غریبی رخ می‌دهد که نتیجه‌ی اقدامات واندا ماکسیموف هستند.

در حالی که اتفاقات عجیب و غریب همه چیز را به هم ریخته‌اند، دکتر استرنج وارد داستان می‌شود تا پیتر پارکر را در جریان ماجراهای اخیر قرار دهد. در ضمن، دنیل ریچمن مدعی شد نسخه‌ی متفاوتی از ابرشرورهای قدیمی در Spider-Man 3 حضور دارند. به بیان دیگر، اگرچه بازیگران مشابه هستند اما گرین گابلینی که وارد داستان می‌شود با گرین گابلینی که در فیلم Spider-Man 2002 دیدیم تفاوت دارد. این موضوع برای تمامی ابرورشرورها صدق می‌کند. به خاطر همین تفاوت هم شاهد لباس‌ها و گریم‌های جدیدی خواهیم بود که در کنار مدرن بودن، شباهت بیشتری به کمیک بوک‌ها دارند.

دنیل ریچمن همچنین گفت سم ریمی (Sam Reimi) نقش مهمی در بازگرداندن توبی مگوایر و اندرو گارفیلد داشته است. این فیلمساز آمریکایی در آینده‌ی نزدیک Doctor Strange in the Multiverse of Madness را جلوی دوربین خواهد بود.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا