#مهسا_امینی

تیزر جدید فیلم اسپایدرمن 3 اینبار با اضافه کردن صحبت‌های هپی و پیتر منتشر شد

انتشار ویدیوهای ۳۰ ثانیه‌ای ادامه دارد

در تیزر جدید فیلم اسپایدرمن 3 که با عنوان No Way Home معرفی شده، می‌توانید شاهد چند ثانیه جدید از این اثر سینمایی باشید که در آن هپی (Happy) با پیتر پارکر (Peter Parker) صحبت می‌کند.

مدت‌ زیادی تا اکران فیلم مورد انتظار Spider-Man: No Way Home باقی نمانده و چنان که پیداست، سونی قصد دارد تا روزی یک ویدیو جدید را با چند ثانیه صحنه جدید منتشر کند! در واقع حتی چند روز پیش یکبار چهار تیزر جدید به صورت هم‌زمان منتشر شد و حتی بعد از آن شاهد انتشار ویدیو تبلیغاتی تام هالند با لباس اسپایدرمن برای شرکت خودروسازی هیوندای بودیم. با این وجود، در هرکدام از تیزرها صحنه تازه‌ای وجود دارد و این ویدیو جدید هم از این قاعده مستثنی نیست.

در این ویدیو، می‌توانید ابتدا شاهد هپی، دستیار قدیمی تونی استارک (Tony Stark) باشید که حال با پیتر پارکر تماس گرفته و از او می‌پرسد که این موجودات عجیب چه هستند و چکار دارند! او حتی مرد شنی یا همان سندمن (Sandman) را گِلی صدا می‌کند و در نهایت نیز حداقل داخل این ویدیو کوتاه هیچ جوابی از پیتر دریافت نمی‌کند.

با این حساب، می‌توان نتیجه گرفت که هپی ظاهرا این ابرشرورها را داخل شهر دیده و به همین خاطر از مرد عنکبوتی درباره آن‌ها سوال می‌کند. این در حالی است که پیش‌تر نیز در تریلر دوم این فیلم دیده بودیم که هپی دقیقا سوار همیم ماشین، به نمای ساختمانی منفجر شده نگاه کند؛ ساختمانی که ظاهرا عمه می (May) در آن حضور دارد و به دست گرین گابلین (Green Goblin)، الکترو (Electro) و سندمن مورد حمله قرار می‌گیرد.

حال طبق برخی از اطلاعات لو رفته گفته می‌شود که هپی یا عمه می ممکن است در این فیلم به دست دشمنان پیتر آسیب دیده یا حتی کشته شوند! احتمالا به همین دلیل نیز ابتدای تریلر دوم چهره پیتر را ناراحت می‌بینیم، اما باز هم تا زمان اکران فیلم و دیدن جزئیات کامل، همه این اطلاعات در حد شایعه هستند.

فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) اکران خواهد شد.


guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا