#مهسا_امینی

فیلمبرداری Spider-Man 3 احتمالا به زمان دیگری موکول می‌شود

تام هالند فیلمنامه‌های Uncharted و Spider-Man 3 را شگفت‌انگیز خواند

فیلمبرداری Spider-Man 3

با توجه به صحبت‌های تام هالند در گفتگوی اخیرش، به نظر نمی‌رسد فیلمبرداری Spider-Man 3 مطابق برنامه‌ریزی‌های قبلی در ماه جولای آغاز شود.

تابستان سال گذشته‌ی میلادی بود که دیزنی و سونی برای همکاری بیشتر به توافق نرسیدند و مرد عنکبوتی در آستانه‌ی جدایی از دنیای سینمایی مارول قرار گرفت. انتشار این خبر چندان مذاق طرفداران خوش نیامد و در نتیجه، تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا پیتر پارکر بار دیگر در کنار ابرقهرمانان MCU حضور یابد. تلاش‌های طرفداران و دست‌اندرکاران نتیجه داد و تارزن نیویورکی به دنیای سینمایی مارول بازگشت.

طبق قرارداد جدیدی که میان دیزنی و سونی امضا شده، مارول می‌تواند از مرد عنکبوتی در یک فیلم اختصاصی و یک فیلم به همراه دیگر ابرقهرمانان استفاده کند. مدت زیادی از انتشار این خبر نمی‌گذشت که ساخت فیلم Spider-Man 3 رسما تایید شد. استودیوی مارول قصد داشت قسمت سوم مرد عنکبوتی را در ماه جولای سال جاری وارد فاز تولید کند اما با توجه به بحران جهانی کرونا و اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی، به نظر می‌رسد چنین چیزی امکانپذیر نباشد.

تام هالند (Tom Holland) بازیگر نقش مرد عنکبوتی چندی پیش در برنامه‌ی گفتگو محور Jimmy Kimmel Live حضور پیدا کرد و به صحبت درباره‌ی برنامه‌ی روزانه‌اش در جریان دوران قرنطینه پرداخت. جیمی کیمل (Jimmy Kimmel) در بخشی از گفتگو سوالی را پیرامون وضعیت جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی مطرح کرد و هالند هم در پاسخ گفت مطمئن نیست فیلمبرداری Spider-Man 3 طبق برنامه‌ریزی‌ها انجام شود. این بازیگر انگلیسی تاکید کرد آماده است به محض مناسب شدن شرایط بار دیگر نقش این ابرقهرمان را ایفا کند:

در این باره مطمئن نیستم. من در برلین بودم و قرار بود به همراه مارک والبرگ (Mark Wahlberg) روی فیلمی به نام Uncharted کار کنیم. همه چیز آماده بود و به صحنه‌ی فیلمبرداری رفتیم اما پروژه تعطیل شد و همه‌ی ما را به خانه فرستادند.

بنابراین، مطمئن نیستم بین Uncharted و Spider-Man 3 کدام یک اول وارد فاز فیلمبرداری می‌شود. هر دو پروژه به خوبی پیشرفت می‌کردند و فیلمنامه‌های شگفت‌انگیزی دارند. فکر می‌کنم باید صبر کنیم و ببینیم چه پیش می‌آید.

شرکت دیزنی با انتشار یک بیانیه در اواسط ماه فروردین، از تغییر در برنامه‌های فاز چهارم دنیای سینمایی خبر داد. در نتیجه‌ی این تغییرات، تمامی اقتباس‌های سینمایی مارول با تاخیر چند ماهه روی پرده‌ی نقره‌ای خواهند رفت. تا به این لحظه خبری پیرامون سریال‌های تلویزیونی The Falcon and the Winter Soldier و WandaVision منتشر نشده اما احتمال به تعویق افتادن آن‌ها هم بالا است، به خصوص اینکه طی چند وقت اخیر هیچ گزارش یا خبری از روند ساخت آن‌ها منتشر نشده است. در ضمن، سونی هم به اجبار برنامه‌های خود را تغییر داده و زمان اکران Morbius و Venom: Let There Be Carnage را به تعویق انداخته است.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم Spider-Man 3 برای اکران از تاریخ ۲۵ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ جولای سال ۲۰۲۱ میلادی) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا