حجم بازی Marvel’s Spider-Man 2 چقدر است؟

فضا را خالی کنید

حجم بازی Marvel’s Spider-Man 2 چقدر است؟ حمید توحیدلو ۶ ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
حجم بازی Marvel’s Spider-Man 2

بر اساس گزارش اخیر یکی از افشاگرها، ظاهرا حجم بازی Marvel’s Spider-Man 2 حداقل برابر با ۹۸ گیگابایت است.

با توجه به این که پاییز شلوغی را در پیش داریم، بسیاری از کاربران پلی استیشن از فضای ذخیره‌سازی محدود کنسول خود حسابی نگران هستند؛ به خصوص که کمتر از دو ماه دیگر یکی از مورد انتظارترین آثار انحصاری سونی یعنی اسپایدرمن ۲ روانه بازار خواهد شد.

در همین راستا، ساعاتی پیش یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد به نام SpiderManCD در حساب کاربری توییتر خود جزئیاتی از حجم مورد نیاز برای نصب بازی Marvel’s Spider-Man 2 در پلی استیشن 5 ارائه کرده است. بر اساس ادعای این منبع آگاه، ظاهرا این بازی چیزی در حدود ۹۸ گیگابایت از فضای ذخیره‌سازی کنسول را در روز نخست انتشار اشغال می‌کند.

نکته مهم این است که این حجم احتمالا مربوط به نسخه پایه بوده و به خاطر انتشار آپدیت روز اول، ممکن است که حجم بازی از این رقم نیز فراتر برود. به همین خاطر، اگر قصد تجربه بازی جدید مرد عنکبوتی را دارید، بهتر است بیش از صد گیگابایت از فضای کنسول خود را خالی نگه‌ دارید.

ناگفته نماند نسخه ریمستر بازی اسپایدرمن در کنسول پلی استیشن 5 حدود ۵۴ گیگابایت حجم دارد. بر این اساس، ظاهرا دنباله مجموعه دو برابر فضای بیشتری را اشغال کند که این موضوع را می‌توان به خاطر جهان بزرگ‌تر، محتوای بیشتر و همچنین گرافیک بالاتر بازی توجیه کرد.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر سال جاری (۲۸ مهر ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. علاقه‌مندان از همین حالا می‌توانند بازی را از طریق فروشگاه پلی استیشن پیش خرید کنند که در این صورت، می‌توانید دیتای بازی را از روز ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر) دریافت کنید.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا