سریال Space Force با هنرنمایی بازیگر The Office از نتفلیکس پخش می‌شود

استیو کرل در نقش ژنرال

سریال Space Force با هنرنمایی بازیگر The Office از نتفلیکس پخش می‌شود نیکان صبوری ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر (تلویزیون)

نتفلیکس اولین تریلر سریال Space Force را با هنرنمایی استیو کرل، بازیگر The Office منتشر کرد. این سریال کمدی در آخر ماه می منتشر می‌شود.

استیو کرل، بازیگر 57 ساله‌ی آمریکایی، بیشتر به دلیل ایفای نقش در سریال ۹ فصلی The Office به شهرت رسیده است. همچنین از کار‌های دیگر او می‌توان به صداپیشگی در انیمیشن Despicable Me اشاره کرد که مورد استقبال بسیاری قرار گرفت.

حال چندی پیش، نتفلیکس تریلری از سریال جدید به نام Space Force منتشر کرد. این عنوان روایت کننده‌ی اتفاق‌هایی طنز و خنده‌دار از نیروی فضایی ایالات متحده آمریکا است که چهار ماه پیش به دستور رییس جمهور این کشور تاسیس شد. گرگ دنیلز و استیو کرل جزو خالقان این سریال به حساب می‌آیند. همچنین کرل هم در نقش اصلی و کلیدی این سریال حضور خواهد داشت.

روایت این سریال از این قرار است که دولت می‌خواهد، نیرو‌های فضایی را هر چه زود‌تر تعلیم دهد به همین دلیل، این کار را به ژنرال چهار ستاره به نام Mark R. Naird (با بازیگری استیو کرل) می‌سپارد و حال این ژنرال بلند مرتبه که اوایل به این پروژه می‌خندید، باید نهایت تلاش و سرعت خود را به کار گرفته تا هر چه سریع‌تر نیرو‌های فضایی را آماده کند. از بازیگران اصلی، می‌توان به حضور جان مالکوویچ، بن شوارتز و دایانا سیلورز در این سریال اشاره کنیم. فصل اول Space Force شامل ۱۰ قسمت خواهد بود. با توجه به جدایی The Office از شبکه نتفلیکس، سریال Space Force از اهمیت بالایی برای این سرویس برخودار خواهد بود.

تمام قسمت‌های این سریال کمدی در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۹ می ۲۰۲۰ میلادی) روی شبکه‌ی استریم نتفلیکس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا