#مهسا_امینی

شایعه: اولین اطلاعات از کراس‌اور مردعنکبوتی و ونوم فاش شد

ماجراهای Spider-Man و Venom

فیلم اسپین آف Spider-Man

چنان که به نظر می‌رسد، یک فیلم اسپین آف Spider-Man پس از پیوستن ونوم به جهان سینمایی مارول در نظر گرفته شده که داستان آن شامل اعضای گروه شش خبیث و نحوه شکل‌گیری آن است. با این وجود، اینکه چطور ونوم و اسپایدرمن در این ماجرا جای داده می‌شوند، هنوز مشخص نیست.

طی چند هفته گذشته خبرهای بسیاری را از اجتناب‌ناپذیر بودن پیوستن مرد عنکبوتی و ونوم به یکدیگر در یک فیلم، تا تایید این موضوع توسط اندی سرکیس (Andy Serkis)، کارگردان فیلم Venom: Let There Be Carnage شنیده‌ایم. با این حال هنوز از برنامه‌های سونی و استودیو مارول درباره این جریانات هیچ چیز به صورت رسمی توسط مدیران آن‌ها اعلام نشده و در نتیجه نمی‌دانیم که از کدام سمت باید غافلگیر شویم! با این حال طبق گفته خبرنگاری که با عوامل استودیو Sony Pictures در ارتباط است، ظاهرا برنامه‌های سونی برای آینده مرد عنکبوتی بزرگ‌تر از چیزی است که فکرش که می‌کردیم.

این فرد اخیرا طی یک مصاحبه خبری اعلام کرده که وقتی درباره پیوستن ونوم به جهان MCU و تقابل تام هالند و به عبارتی مرد عنکبوتی با این کاراکتر پرسیده، سازندگان پاسخ داده‌اند که چنین کاری کاملا منطقی بوده و هرگز از برنامه کاری حذف نخواهد شد. اما اینکه چه موقع و چه زمان چنین پروژه‌ای انجام می‌شود، هنوز مشخص نیست و باید نتیجه آن را در فیلم‌های آینده ببینیم. همچنین وقتی که او کمی بیشتر درباره شخصیت‌های پیرامون جهان اسپایدرمن و بخصوص گروه شش خبیث سوال کرد، جواب مثبت بود! این یعنی استودیو سونی پیکچرز قصد دارد تا در آینده نزدیک و پس از انتشار فیلم‌های Venom 2 و Spider-Man 3، این دو شخصیت را کنار کشیده و با یک اسپین آف از شش خبیث شروع کند تا نهایتا تمامی این کاراکترها را در یک اثر سینمایی در مقابل یکدیگر قرار دهد!

فیلم اسپین آف Spider-Man کمی بهتر شکل‌گیری شش خبیث را توضیح می‌دهد

در واقع در اینکه گروه شش خبیث شکل می‌گیرد هیچ شکی وجود ندارد؛ چراکه در تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home دیده بودیم که دکتر اختاپوس، لیزارد، گرین گابلین، الکترو و حتی سندمن نیز حضور داشتند و فقط جای یکی از ابرشرورها برای تشکیل این گروه خونین خالی است. اما موضوع وقتی جالب می‌شود که ببینیم اعضای این تیم در فیلم مرد عنکبوتی 3 چه سرنوشتی را خواهند داشت و آیا کشته می‌شوند یا که نه. همچنین اگر کمی به اقدامات اخیر سونی در ساخت جهان اسپایدرورس دقت کنید، کاملا واضح است که این استودیو قصد دارد تا به ترتیب فیلم‌هایی را درباره اعضای شش خبیث بسازد. ابتدا از ونوم شروع شد و حال نوبت به موربیوس و همچنین شخصیت Kraven The Hunter رسیده است تا در سال‌های آینده خودی نشان دهند.

بعد از اینکه تمامی این فیلم‌ها معرفی شدند نیز می‌توان یک جمع‌بندی کلی را با فیلمی اسپین آف از Spider-Man با محوریت گروه شش خبیث ساخت که در نهایت نه‌تنها نیازی به دخالت استودیو مارول ندارد، بلکه حتی احتمال دارد در صورت شراکت، سود بیشتری را هم به سونی برساند که هرگز در گذشته سابقه نداشته است!

جالب است بدانید که این اولین باری نیست که سونی قصد ساخت فیلمی براساس گروه شش خبیث را دارد، بلکه در گذشته نیز استودیو Sony Pictures پس از انتشار فیلم The Amazing Spider-Man قصد داشت تا این سری را به یک سه‌گانه تبدیل کرده و در آخرین اثر گروه شش خبیث را به عنوان افرادی که می‌خواهند سر به تن پیتر پارکر نباشد معرفی کنند. حتی جالب‌تر اینکه در آن زمان نقش خاصی برای تام هاردی (Tom Hardy) نیز در نظر گرفته شده بود، اما برخی مسائل داخلی منجر به کنسل شدن این مجموعه شد و در نهایت اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) لباس مرد عنکبوتی را زمین گذاشت. البته این مورد هم قابل توجه است که با توجه به اخبار تازه‌ای که درباره این بازیگر و احتمال حضور او در Spider-Man: No Way Home منتشر شده، هیچ بعید نیست که بالاخره فیلم The Amazing Spider-Man 3 هم ساخته شود و در آن باز هم شاهد گروه شش خبیث با اعضای متفاوت و مختص به جهان آن باشیم.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا