خلاصه‌ی داستان فیلم Monster Hunter رسما منتشر شد

وظیفه‌ی نجات دنیا بر دوش شخصیت‌های فیلم قرار دارد

خلاصه‌ی داستان فیلم Monster Hunter

استودیوی سونی پیکچرز رلیسینگ که وظیفه‌ی اکران جهانی را بر عهده دارد، چندی پیش خلاصه‌ی داستان فیلم Monster Hunter را منتشر کرد.

شرکت کپکام با همکاری سونی پیکچرز رلیسینگ طی سال‌های ۲۰۰۲ الی ۲۰۱۶ میلادی مجموعا شش فیلم بر اساس فرنچایز رزیدنت اویل ساختند. اگرچه بازخوردهای منتقدان و مخاطبان نسبت به این آثار متوسط یا منفی بودند اما مجموعا بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروختند تا از لحاظ مالی عملکرد خوبی را به ثبت برسانند. همین موفقیت هم مدیران کپکام را به سمت ساخت اقتباس سینمایی یکی دیگر از محصولات پرطرفدار خود، یعنی مانستر هانتر سوق داد. نتیجه‌اش، پروژه‌ای تحت عنوان Monster Hunter است که هم اکنون آماده‌ی اکران بوده و در زمان مورد نظر، روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

استودیوی سونی پیکچرز رلیسینگ که وظیفه‌ی اکران جهانی را بر عهده دارد، اخیرا خلاصه‌ی داستان فیلم Monster Hunter را به اشتراک گذاشته است. با توجه به اطلاعات جدید، می‌توان گفت جزئیاتی که در گذشته منتشر شده بودند صحت داشته و داستان حول محور گروهی از سربازان می‌چرخد که به طور اتفاقی به یک دنیای ناشناخته و خطرناک انتقال داده می‌شوند. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ی داستان فیلم Monster Hunter را مطالعه کنید:

ماورای دنیای ما، جهان دیگری وجود دارد؛ جهانی که هیولاهای خطرناک و قدرتمند در آن ساکن بوده و حکمفرمایی می‌کنند. در پی یک طوفان شن، ستوان آرتمیس (با نقش‌آفرینی میلا یوویچ) و گروهانش (تی.آی هریس، مگان گوود و دیه‌گو بونتا) به دنیایی جدید انتقال داده می‌شوند. آن‌ها به سرعت پی می‌برند این سرزمین ناشناخته محل زندگی هیولاهای عظیم و ترسناکی است که تجهیزات نظامی‌شان هیچ صدمه‌ای به آن‌ها وارد نمی‌کند.

در شرایطی که امید چندانی برای بقا ندارند، با مرد مرموزی به نام هانتر (با نقش‌آفرینی تونی جا) مواجه می‌شوند که مهارت‌های بالایش اجازه می‌دهند همیشه یک قدم جلوتر از موجودات قدرتمند باشد. در همین حین که اعتماد میان گروهان و هانتر شکل می‌گیرد، آرتمیس متوجه می‌شود مرد مرموز عضوی از یک تیم به رهبری ادمیرال (با نقش‌آفرینی ران پرلمن) است. پس از مواجهه با تهدید عظیمی که قدرت نابودی دنیای انسان‌ها را دارا است، شخصیت‌های داستان متحد شده و برای نبرد نهایی آماده می‌شوند.

از دست‌اندرکاران اقتباس سینمایی مانستر هانتر می‌توان به پل دبلیو. اس اندرسون (Paul W. S. Anderson) اشاره کرد که وظیفه‌ی نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی را بر عهده داشته است. در پرونده‌ی کاری او ساخت Mortal Kombat محصول سال ۱۹۹۵ میلادی و همچنین مجموعه فیلم‌های رزیدنت اویل دیده می‌شود. جرمی بولت (Jeremy Bolt) دیگر نام حاضر در تیم تولید به شمار می‌رود که نسبتا شناخته‌شده است. او از تهیه‌کنندگان Death Race محصول سال ۲۰۰۸ بود.

تونی وینسی‌کوئرا (Tony Vinciquerra) مدیرعامل سونی پیکچرز اینترتینمنت چندی پیش اکران آثار بلاک‌باستر در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا را یک اشتباه توصیف و اعلام کرد شرکت‌ها آن‌ها هرگز فیلم‌های پرهزینه‌ی خود را با وجود محدودیت‌ها روی پرده‌ی نقره‌ای نمی‌فرستد. از آن‌جایی که Monster Hunter با بودجه‌ی نسبتا پایین ۶۰ میلیون دلاری ساخته شده، بعید به نظر می‌رسد احتمال تاخیر در اکرانش بالا باشد.

این فیلم در حال حاضر برای پخش از تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۳ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا