فیلم کنسل شده سونی سکانس عجیبی از اسپایدرمن داشت

سکانسی عجیب اما برگرفته از کمیک‌ها!

فیلم کنسل شده سونی سکانس عجیبی از اسپایدرمن داشت پارسا خلیلی ۳ ۲۶ مهر ۱۴۰۲ مارول
فیلم کنسل شده سونی

به‌تازگی تایید شده که فیلم کنسل شده سونی سکانس عجیبی از اسپایدرمن داشت که می‌توانست هوش از سر طرفداران ببرد.

مدت‌ها قبل از اینکه سونی پیکچرز تصمیم بگیرد حق امتیاز شخصیت اسپایدرمن را با استودیو مارول به اشتراک بگذارد، این شرکت برنامه‌های بزرگی برای او و ابرشرورهایش داشت. هدف این بود که بعد از فیلم The Amazing Spider-Man 2، تمامی ابرشرورها در فیلمی با محوریت گروه شش خبیث با یکدیگر متحد شوند. طبق ایمیل‌هایی که نه سال پیش پیرو هک شدن سونی به بیرون درز کرده بود، این فیلم کنسل شده شامل شخصیت‌های نمادینی همچون مردشنی، والچر، دکتر اختاپوس، گربه سیاه، میستریو و اسپایدرمن می‌شد.

با انتشار کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios نوشته دیو گونزالس (Dave Gonzales)، جوآنا رابینسون (Joanna Robinson) و گاوین ادواردز (Gavin Edwards)، یکی از عجیب‌ترین سکانس‌های فیلم که می‌توانست هوش از سرتان ببرد حسابی در فضای مجازی خبرساز شده است.

در پایان سال ۲۰۱۴، درو گدارد پیش نویسی داشت که اسپایدرمن و تمامی ابرشرورانش را به سرزمین وحشی می‌برد، جایی که اسپایدرمن سوار تی رکسی غول پیکر می‌شد.

طبق گزارش‌ها، داستان فیلم کنسل شده سونی حول محور ایده مولتی‌ورس می‌چرخید و سکانس‌هایی در پاریس، لندن و سرزمین وحشی داشت. مت دیمون (Matt Damon) و متیو مک‌کانهی (Matthew McConaughey) برای ایفای نقش دکتر اختاپوس در نظر گرفته شده بودند، درحالیکه درو گدارد تام هاردی (Tom Hardy) را برای نقش مردشنی می‌خواست. از دیگر بازیگران مطرح پروژه نیز می‌توان به ادریس البا (Idris Elba)، فرانسیس مک دورمند (Francis McDormand)، برایان کرانستون (Bryan Cranston) و جکی چان (Jackie Chan) اشاره کرد.

شاید این فیلم بنا به دلایلی توسط سونی کنسل شده باشد، اما خوشبختانه با توجه به جهتی که دنیای سینمایی اسپایدرمن پیش گرفته و همچنین سکانس پس از تیتراژ فیلم موربیوس، دیدن متحد شدن ابرشرورانی مثل والچر، کریون شکارچی، ونوم و موربیوس در فیلمی با عنوان The Sinister Six خیلی دور از ذهن و غیرممکن نیست.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا