رسمی: تاریخ رویداد جدید سونی برای PS5 مشخص شد

آیا شاهد رونمایی قیمت، تاریخ عرضه و تاریخ آغاز پیش‌فروش PS5 خواهیم بود؟

PS5

دقایقی پیش، پس از چندین و چند ماه انتشار شایعات مختلف، کمپانی سونی تاریخ دقیق جدیدترین رویداد کنسول PS5 را مشخص کرد.

نزدیک به سه ماه از معرفی کنسول PS5 در رویداد ماه ژوئن سونی می‌گذرد و هنوز که هنوز است، تاریخ دقیقی از زمان عرضه و قیمت کنسول نسل آینده‌‌ی سونی، پلی‌استیشن 5، مشخص نشده است. حال پس از رونمایی کمپانی مایکروسافت از قیمت، تاریخ عرضه و تاریخ آغاز پیش‌فروش کنسول‌های نسل نهم خود، Xbox Series X و Xbox Series S، که در جریان این هفته رخ داد، سونی نیز تاریخ جدیدترین رویداد خود برای کنسول PS5 را مشخص کرد.

همانطور که دقایقی پیش در وب‌سایت مخصوص پلی‌استیشن مشخص شد، جدیدترین رویداد سونی برای PS5 در تاریخ 16 سپتامبر 2020 (27 شهریور 1399) برگزار خواهد شد و اگر از طرفداران پلی‌استیشن 5 هستید، می‌توانید ساعت 00:30 بامداد روز پنج‌شنبه به وقت تهران شاهد جدیدترین رویداد کنسول PS5 باشید. این رویداد بصورت زنده از توییچ و یوتیوب سونی پخش خواهد شد.

طبق آنچه در وب‌سایت پلی‌استیشن ذکر شده است، در این رویداد که 40 دقیقه خواهد بود، شاهد جدیدترین اخبار، تیزر و تریلر بازی‌های پلی‌استیشن 5 خواهیم بود و نگاهی بر آخرین آثار کنسول نسل نه سونی خواهیم داشت که قرار است اواخر سال 2020 عرضه شود. هنوز مشخص نیست که در این رویداد از قیمت، تاریخ عرضه و تاریخ آغاز پیش‌‌فروش PS5 سخنی گفته شود، اما طبق شایعاتی که در روزهای اخیر مطرح شده بود، بنظر می‌رسد که این تنها رویداد سونی تا پایان تابستان خواهد بود و باید کم کم خود را برای رونمایی کامل از جزییات عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 آماده کنیم.

قبل از آنکه پلی‌استیشن 5 عرضه شود، ما می‌خواهیم نگاهی داشته باشیم بر برخی از مهم‌ترین بازی‌های PS5 که در زمان عرضه در دسترس خواهند بود (و فراتر از آن!). در رویداد دیجیتالی بعدی‌مان که در حدود 40 دقیقه است، به آخرین اخبار آثار بزرگ استودیوهای جهانی و شریکان توسعه‌مان خواهیم پرداخت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا