#مهسا_امینی

از جدیدترین امتیازات PlayStation Stars رونمایی شد

آینده روشنی در انتظار وفاداران سونی است!

امتیازات PlayStation Stars

سرویس PlayStation Stars جدیدترین سرویس سونی و پلی استیشن بوده که شما را در ازای دریافت جوایز، تشویق به پیش خرید و تکمیل بازی‌های مختلف می‌کند. به تازگی از امتیازات PlayStation Stars رونمایی شده که نوید آینده روشن این سرویس را می‌دهند.

سرویس جدید پلی استیشن با نام PlayStation Stars به تازگی در دسترس کاربران در آمریکای شمالی قرار گرفته و چالش‌هایی را به همراه آورده است. اولین چالش‌های این سرویس جدید مربوط به بازی‌های Call of Duty Modern Warfare 2 و God of War Ragnarök هستند. کاربران می‌توانند به سادگی با پیش خرید کردن هر یک از این بازی‌ها، جوایزی را دریافت کنند. به گزارش سونی، کاربرانی که اشتراک پلی استیشن پلاس را خریداری کرده باشند، در بخش داستانی بازی‌ها جوایزی بیشتری را نیز دریافت خواهند کرد.

سرویس PlayStation Stars در حقیقت برنامه وفاداری سونی بوده که به طور رایگان در اختیار تمام کاربران شبکه پلی استیشن قرار گرفته و کاربرانی که سرویس پلی استیشن پلاس را خریداری کنند، از جوایز بیشتری برخوردار خواهند شد. شما می‌توانید با تکمیل بخش داستانی بازی‌ها، چالش‌ها و بسیاری فعالیت‌های دیگر، جوایزی را به لطف این سرویس جدید دریافت کنید. کاربران می‌توانند جوایز دریافتی در این سرویس را به جوایز دیجیتال یا ارز درون فروشگاه پلی استیشن تبدیل کنند. در حال حاضر کاربران کشور ژاپن و برخی دیگر از کشورهای آسیایی در کنار کاربران در قاره‌های آمریکای شمالی و جنوبی می‌توانند از سرویس PlayStation Stars استفاده کنند. این سرویس در روز ۱۳ اکتبر، برابر با ۲۱ مهر ماه در اختیار کاربران در کشورهای اروپایی نیز قرار می‌گیرد.

این سرویس از روز گذشته در آمریکای شمالی فعال شده و اعلانی مبنی بر دریافت امتیاز برای پیش خرید دو بازی God of War Ragnarök و Call of Duty Modern Warfare 2 برای کاربران ارسال می‌کند. لازم به ذکر است که تفاوتی ندارد شما چه زمانی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 یا God of War Ragnarök را پیش خرید کرده باشید، امتیاز پیش خرید آن‌ها برای شما محسوب خواهد شد. اینگونه به نظر می‌رسد که شما می‌توانید در زمان عرضه این دو بازی، از امتیازات سرویس PlayStation Stars استفاده کنید.

شرکت سونی همچنین تایید کرد که پس از گذشت یک هفته از انتشار هر بازی، کمپینی اختصاصی و البته زمان محدود برای هر کدام از بازی‌ها بازگشایی خواهد شد تا با تکمیل برخی چالش‌ها و پیش برد هر بازی، امتیازاتی را دریافت کنید. با توجه به این موضوع، کاربرانی که هر دو بازی را خریداری کرده‌اند، باید منتظر سیلی از امتیازات PlayStation Stars باشند. ناگفته نماند که شرکت سونی اطلاعات دقیقی از این کمپین و چگونگی آن منتشر نکرده و در نتیجه باید منتظر این اطلاعات تا پیش از انتشار هر یک از بازی‌ها باشیم.

راه اندازی کمپین اختصاصی برای بازی‌های Call of Duty Modern Warfare 2 و البته God of War Ragnarök، بدون شک نشانه‌هایی واضح از آینده روشن سرویس PlayStation Stars هستند. شکی نیست که کاربران باید منتظر اطلاعات و امتیازات بیشتر در این سرویس باشند. ناگفته نماند که شما با ورود به این برنامه رایگان نیز امتیازاتی دریافت خواهید کرد.

همانطور که می‌دانید، زمان چندان زیادی از عرضه کنسول‌های نسل نهمی نگذشته و ما هنوز شاهد بازی‌های اختصاصی برای نمایش قدرت واقعی پلی استیشن ۵ و البته ایکس باکس سری ایکس نبوده‌ایم. این موضوع، در کنار چالش‌های آینده سرویس PlayStation Stars ما را به شدت برای نسل نهم هیجان زده کرده است. سال ۲۰۲۳ بدون شک سالی مهم برای کنسول‌های نسل نهمی است و ما شاهد انتشار بازی‌هایی چون Final Fantasy 16، Street Fighter 6 و Resident Evil 4 Remake خواهیم بود که مطمئنا سونی و پلی استیشن به شدت روی آن‌ها در سرویس PlayStation Stars مانور خواهند داد. نظر شما درباره امتیازات PlayStation Stars چیست؟ آیا این برنامه رایگان شما را ترغیب به پیش خرید بازی‌ها می‌کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا