ساخت فیلم Venom 3 متوقف شد

اعتصاب انجمن بازیگران قسمت جدید ونوم را به تعطیلی کشاند

ساخت فیلم Venom 3

پس از آغاز اعتصاب انجمن بازیگران آمریکا، شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures) مجبور شد تا ساخت فیلم Venom 3 را که جدیدترین اثر مارولی این کمپانی است را تعطیل کند.

شرکت سونی علاوه بر همکاری با استودیو مارول (Marvel Studios) برای ساخت مجموعه فیلم‌های Spider-Man در دنیای سینمایی مارول (MCU)، همچنان به طور فعال در حال ساخت دنیای اسپایدرمن اختصاصی خود است که به‌زودی با اکران فیلم Kraven the Hunter در اکتبر ۲۰۲۳ و فیلم‌های Madame Web  و Venom 3 در سال ۲۰۲۴ ادامه پیدا خواهد کرد.

با این حال به نظر می‌رسد که به دلیل اعتصاب انجمن بازیگران آمریکا (SAG-AFTRA) روند ساخت جدیدترین فیلم مارولی سونی با مشکل بزرگی روبرو شده است و فعلا امکان ادامه پیدا کردن ساخت آن وجود ندارد.

این طور که رسانه هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter) گزارش داده است، سونی پس از آغاز اعتصاب انجمن بازیگران آمریکا ساخت فیلم Venom 3 را متوقف کرده است. آخرین قسمت از سه‌گانه ونوم با بازی تام هاردی (Tom Hardy) نه تنها یکی از بزرگترین فیلم‌های لایو اکشن آینده شرکت سونی است، بلکه پتانسیل بالایی برای موفقیت در باکس آفیس دارد.

دو قسمت قبلی این مجموعه یعنی Venom و Venom: Let There Be Carnage در سال‌هایی که اکران شدند، جزو موفق‌ترین فیلم‌ها در گیشه بودند. اکنون با توجه به موفقیت فیلم Spider-Man: No Way Home و انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse حتی انتظار می‌رود فیلم Venom 3 از دو قسمت قبلی به شکل چشمیگری موفق‌تر باشد.

کلی مارسل (Kelly Marcel) نویسنده دو قسمت قبلی سری ونوم وظیفه کارگردانی فیلم Venom 3 را بر عهده دارد. او همچنین با همکاری تام هاردی داستان و فیلمنامه این اثر مورد انتظار را نیز به نگارش درآورده است. قسمت سوم Venom برای اکران سراسری در اکتبر ۲۰۲۴ (مهر یا آبان ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا