صحنه‌های حذف شده از Sonic the Hedgehog یک افتتاحیه‌ی متفاوت را نشان می‌دهد

نسخه‌ی خانگی این فیلم هم‌اکنون در دسترس است

صحنه‌های حذف شده Sonic the Hedgehog

صحنه‌های حذف شده از انیمیشن Sonic the Hedgehog که همراه با نسخه‌ی خانگی آن عرضه شده، شامل یک صحنه‌ی افتتاحیه‌ی متفاوت است.

نسخه‌ی خانگی انیمیشن Sonic the Hedgehog در قالب دیسک بلوری و DVD دیروز منتشر شد. این نسخه علاوه بر محصول اصلی، شامل محتواهای اضافه‌ای چون صحنه‌های حذف شده است. یکی از این صحنه‌ها قرار بود در افتتاحیه‌ی فیلم قرار بگیرد. صحنه‌ای که در آن سونیک و شخصیت Crazy Carl حضور دارند.

در این صحنه کارل قصد دارد تا با قرار دادن تله‌های فراوان روی زمین سونیک را به دام بیندازد، اما این جوجه‌تیغی با سرعت باورنکردنی خود از تله‌ها می‌گریزد. سازندگان به جز این صحنه، یک افتتاحیه‌ی دیگر هم برای فیلم در نظر داشتند که در آن، سونیک به کمک Longclaw جغد مراقب او به زمین می‌آید.

صحنه‌های حذف شده از فیلم Sonic the Hedgehog علاوه بر این سکانس، شامل ویدیوهایی می‌شود که در آن‌ها، سونیک هنوز طراحی اولیه‌ی خود در فیلم را دارد. طراحی‌ای که بسیار زشت بود و اعتراض شدید طرفداران را در پی داشت و باعث شد تا سازندگان به فکر تغییر آن بیافتند. خوشبختانه نتیجه‌ی نهایی بسیار بهتر شد و طرفداران جوجه‌تیغی محبوب هم از آن راضی بودند.

فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog با صداپیشگی «بن شوارتز» در نقش سونیک و ایفای نقش بازیگرانی چون «جیم کری» و «جیمز مارسدن» از ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (۲۵ بهمن ۱۳۹۸) اکران خود را آغاز کرد، اما از بخت بد و به خاطر شیوع ویروس کرونا، نمایش‌اش در سینماها به صورت عادی میسر نشد. با این وجود استقبال بسیار خوبی از این اثر صورت گرفت و بیش از ۳۰۶ میلیون دلار فروش کرد. این اثر همچنین موفق شد تا به پرفروش‌ترین اثر اقتباسی از یک بازی ویدیویی در آمریکا تبدیل شود. در صورتی که اکران این فیلم به صورت عادی انجام می‌شد و در مناطقی چون چین به تاخیر نمی‌افتاد، شاید این رکورد را در سراسر جهان هم به نام خود ثبت می‌کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا