روند ساخت Sonic the Hedgehog 2 در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

سونیک حالا ۳۰ ساله شده است

ساخت Sonic the Hedgehog 2

جف فاولر فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی چندی پیش توییتی را منتشر کرد و به واسطه آن، اطلاعات تازه‌ای را از روند ساخت Sonic the Hedgehog 2 به اشتراک گذاشت.

اقتباس سینمایی بازی‌های ویدیویی طی سال‌های اخیر به موفقیت‌های قابل‌توجهی دست یافته و مخاطبان را به آینده چنین آثاری امیدوار کرده‌اند. یکی از آثار موفق، Sonic the Hedgehog است که اوایل سال گذشته میلادی به سینماها آمد. البته پارامونت پیکچرز قصد داشت آن را در سال ۲۰۱۹ اکران کند که نخستین تریلرش بازخوردهای بسیار منفی‌ای را دریافت کرد. در پی این اتفاق، ناشر آمریکایی تصمیم گرفت اکران را عقب انداخته و بودجه تازه‌ای را در اختیار تیم قرار دهد تا یک تجدید نظر کلی روی طراحی سونیک انجام شود؛ تجدید نظری که چند ده میلیون دلار برای استودیو آب خورد.

Sonic the Hedgehog برخلاف انتظارها را ظاهر شد و به واسطه تصویرسازی درست از سونیک و عملکرد بسیار عالی تیم بازیگری به خصوص جیم کری (Jim Carrey) بازخوردهای امیدبخشی را دریافت کرد و توانست بیش از ۳۱۹ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. با ثبت این رکورد، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر ساخت قسمت دوم در فضای مجازی به وجود آمد؛ گمانه‌زنی‌هایی که در انتها رنگ واقعیت به خود گرفتند. جف فاولر (Jeff Fowler) و دیگر دست‌اندرکاران قسمت اول مانند بن شوارتز (Ben Schwartz)، جیمز مارسدن (James Marsden) و کری بازمی‌گردند.

جف فاولر با انتشار یک پست کوتاه در حساب توییری خود اطلاعات تازه‌ای را از روند ساخت Sonic the Hedgehog 2 به اشتراک گذاشت. طبق اعلام او، فیلمبرداری سرانجام به اتمام رسیده است. محصول پارامونت پیکچرز به شرط رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مارس سال جاری میلادی نخستین بار جلوی دوربین رفت. بدین ترتیب، می‌توان گفت ضبط صحنه‌ها حدودا سه ماه به طول انجامیده است. در ضمن، فاولر همراه با متن یک تصویر ضمیمه کرده که از لوکیشینی در هاوایی تهیه شد. در صورتی که نمی‌دانید، باید بگوییم برخی صحنه‌های فیلم در ونکوور کانادا و برخی دیگر در هاوایی فیلمبرداری شدند. در ادامه می‌توانید تصویر مزبور را مشاهده کنید:

اتمام فیلمبرداری Sonic the Hedgehog 2، تنها توییتی نیست که جف فاولر طی روزهای گذشته و با محوریت پروژه کنونی‌اش به اشتراک است. او در تاریخ ۲۴ ژوئن و به مناسبت ۳۰ سالگی سونیک ویدیویی را منتشر کرد که از طریق این لینک قابل‌مشاهده است. در ضمن، جدیدترین اقتباس سینمایی سونیک پس از اتفاقات قسمت اول روایت می‌شود. تام و مدی واچوفسکی قصد دارند به مسافرت بروند و سونیک هم به تنهایی باید از خانه محافظت کند. مدت زیادی از رفتن واچوفسکی‌ها نمی‌گذرد که دکتر رباتنیک به همراه متحد جدید خود ناکلز از راه رسیده و به دنبال یک زمرد قدرتمند می‌گردند؛ جواهری که می‌تواند تمدن‌ها را نابود یا از نو بسازد. سونیک باید با همکاری تیلز زمرد را قبل از شخصیت‌های منفی داستان بیابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا