دومین تریلر فیلم Sonic 2 منتشر شد + زیرنویس فارسی

تقابل خارپشت آبی و قرمز

جدیدترین تریلر فیلم Sonic 2 به تازگی منتشر شده و در آن، می‌توانید شاهد مبارزه بزرگی بین سونیک (Sonic) و ناکلز (Knuckles) باشید.

بازی Sonic The Hedgehog در سال ۱۹۹۱ با عرضه کنسول‌های سگا (Sega)، به دست کاربران و علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی رسید. در آن زمان، این بازی درست مثل عناوین قدیمی Mario (یا همان قارچ‌خور) به محبوبیت خیلی خیلی بالایی رسید و توانست نظر افراد را جلب کند. با این حال، سازندگان به فروش مناسب نسخه اول رضایت ندادند و به سراغ ساخت انواع عناوین بعدی رفتند تا مجموعه Sonic The Hedgehog کاملا جدی دنبال شود.

این اقدام باعث شد تا همه حتی کنسول‌های سگا را با نام بازی سونیک بشناسند و یکی از دلایل خرید دستگاه، ملاقات با خارپشت آبی رنگی باشد که با مردی کچل، بر سر حلقه‌هایی که در محیط آزاد هستند می‌جنگد! این در حالی بود که در آن زمان، ایده ساختن کارتون و انیمیشن رفته رفته ایجاد شد و مواردی هم با اقتباس از سونیک ساخته شدند؛ اما اینکه یک فیلم لایو اکشن عالی، با بازی سونیک خارپشت به دست گارگردانی و تدوین سپرده شود، حرکتی بود که بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، سال ۲۰۲۰ عملی شد.

جزئیات دومین تریلر فیلم Sonic The Hedgehog 2

فیلم Sonic The Hedgehog به کارگردانی جف فاولر (Jeff Fowler) در سال ۲۰۲۰ اکران شد و برخلاف باور بسیاری از افراد و اقتباس‌هایی که دیده بودیم، خیلی هم خوب در مقابل چشمان منتقدان ظاهر شد!

در واقع فیلم‌های اقتباسی معمولا ضعیف عمل می‌کنند، طوری که افراد پیش از آنکه فیلم یا سریال مورد نظر را ببینند، قبلا داستان آن را فهمیده و خوب می‌دانند که چه خبر است. به همین خاطر، بهترین نحوه بازگویی داستان همان بازی‌ای است که داستان از آن اقتباس شده، نه فیلمی که از روی آن روایتی تکراری را بازگو می‌کند. با این وجود، این معیار کلی یا خاصی برای رتبه‌بندی کردن و نمره دادن به این آثار نیست، به همین خاطر هم در میان فیلم‌ها و سریال‌های مختلف، موارد نسبتا موفقی را هم مانند فیلم Sonic The Hedgehog دیده‌ایم.

با این حال مثل سری بازی، سازندگان ظاهرا قصد دارند تا فیلم‌های سونیک را هم با همین فرمان به پیش بروند؛ طوری که دنباله فیلم اول، همان موقع انتشار اثر توسط سگا تایید شد و حال تریلر دوم آن نیز منتشر شده است.

در دومین تریلر فیلم Sonic 2 شاهد بازگشت دکتر رباتنیک (Doctor Robotnik) هستیم؛ ابرشروری که توی بازی‌ها، اونو بیشتر به اسم اگ من (Eggman) می‌شناختیم. این دانشمند دیوانه در فیلم اول برای گرفتن قدرت‌های سونیک دست به کار شده بود، اما نهایتا شکست خورد و به جایی بسیار دور افتاده تلپورت شد! ولی همانطور که در بازی‌های ویدیویی اگ من را پشت سر هم شکست می‌دهید و تو دوباره موی دماغ شخصیت اصلی می‌شود، اینجا هم همین روال دنبال می‌شود.

دکتر رباتنیک بازگشته و اینبار، ظاهرا در همان منطقه دور افتاده خود، با یک جنگجو اکیدنا آشنا شده و از کمک او برای نابودی انسان‌ها استفاده می‌کند. ناکلز یا همان خارپشت قرمز رنگ، در این تریلر به دلایل نامعلوم سونیک را بی‌لیاقت و بی‌خود می‌خواند. اما جالب است بدانید که سونیک در یک صحنه به او سرباز زمستان، یا همان Winter Soldier از جهان مارول می‌گوید! با این وجود در کنار سونیک، یک هجهاک زرد رنگ دیگر هم قرار دارد که ظاهرا قصدش جلوگیری از نقشه‌های رباتنیک است. ولی آیا سونیک و تیلز می‌توانند جلوی رباتنیک را بگیرند؟

فیلم Sonic The Hedgehog 2 در تاریخ ۱۹ فروردین (۸ آوریل) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا