#مهسا_امینی

مشکلات بازی Sonic Origins توسعه دهندگان آن را عصبانی کرده است!

بار دیگر خاطرات خوب کودکی ما ویران شدند!

مشکلات بازی Sonic Origins

سال‌های اخیر دنیای بازی‌های ویدیویی مشکلات بسیاری را برای کاربران به ارمغان آورده و به شدت سبب عصبانیت کاربران و منتقدین شده است. سونیک دوست داشتنی ما نیز از این بحران رنج برده و مشکلات بازی Sonic Origins حتی توسعه دهندگان خود را نیز به ستوه آورده است!

شما در همین لحظه می‌توانید بازی Sonic Origins، شامل چهار بازی کلاسیک سونیک را در تمام پلتفرم‌های اصلی دریافت کنید. این مجموعه بازی در حقیقت برای آشنایی بیشتر گیمرهای جدید با گذشته و تاریخ شخصیت دوست داشتنی سونیک و البته تجدید خاطرات طرفداران قدیمی عرضه شده است. در کنار ریمستر کردن بازی‌ها، تیم توسعه دهنده برخی ویژگی‌های جدید از جمله ویژگی Mirror Mode را در اختیار ما قرار داده و علاوه بر آن، ما شاهد برخی بخش‌های سینماتیک جدید هستیم که داستان هر چهار عنوان را به یکدیگر متصل می‌کند.

بازی Sonic Mania، بارها و بارها توسط کاربران و منتقدین مورد تحسین قرار گرفت و حضور تیم توسعه دهنده این بازی یعنی Headcannon در مسیر توسعه بازی Sonic Origins، انتظارات ما از این بازی را به شدت بالا برد. در حالی که کاربران به شدت از حضور تیم Headcannon در تیم توسعه بازی Sonic Origins خوشحال بودند، محصول نهایی انتظارات بسیاری از کاربران را برآورده نکرد و سبب انتقادات منفی بسیاری از کاربران و البته منتقدین شد. از همین رو، سایمون تاملی (Simon Thomley) از اعضای ارشد تیم Headcannon طی سخنان اخیر خود اشاره داشت که از مشکلات موجود در بازی آگاه است!

تاملی تلاش کرد با انتشار چندین توییت طویل و متوالی، آگاهی خود از مشکلات را اعلام کند و همچنین اعلام کرد که توسعه برخی از بخش‌های این بازی به شدت او و دیگر اعضای تیم توسعه دهنده را آزار داده است. او اشاره داشت که باگ‌های به وجود آمده به دلیل انتقال اطلاعات یک پروژه جداگانه به پروژه جدید به دلیل کمبود زمان مورد نیاز برای توسعه بازی بوده است. تاملی در ادامه اشاره کرد که از اشتباهات رخ داده توسط تیم نیز آگاه بوده و در حالی که به تیم خود افتخار می‌کند، از وضعیت کنونی بازی و به خصوص از وضعیت بازی Sonic 3 and Knuckles به شدت ناراضی است.

تاملی در ادامه اشاره داشت که تغییر زمان تحویل پروژه از عهده تیم Headcannon خارج بوده و زمانی که برای ارائه تغییرات درخواست صادر کرده، اجازه ارائه آن‌ها به تیم تاملی داده نشده است! او همچنین درخواست به تاخیر انداختن انتشار بازی Sonic Origins را داشته که در دم با درخواست او مخالفت شده و به او گفته شده که چنین اتفاقی غیر ممکن است. تاملی اعلام کرد در حالی که به شدت علاقه به رفع مشکلات این بازی دارد، احتمال چنین اتفاقی بسیار کم بوده و ممکن است چنین مسئله از طرف تیم‌های توسعه دهنده حتی بررسی نشود!

مشکلات موجود در بازی Sonic Origins در تمامی بخش‌های بازی، از جمله گیم پلی و جلوه‌ها بصری قابل مشاهده بوده و به راحتی می‌تواند سبب عصبانیت شما شود. یکی دیگر از مشکلاتی که بسیاری کاربران را ناراضی کرد، تغییر ساندترک بازی Sonic 3 بود که واقعا هیچکس انتظارش را نداشت و در کنار مشکلات دیگر، نمک بر زخم کاربران و طرفداران قدیمی سونیک بود. البته نباید از این موضوع غافل شد که طرفداران قدیمی بسیاری از ویژگی‌های جدید راضی بوده، تمام مشکلات را نادیده گرفته و به تجربه این سری بازی دوست داشتنی مشغول هستند.

مجموعه بازی Sonic Origins در حال حاضر برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس بوده و شما می‌توانید به تجربه این بازی بپردازید. آیا شما بازی Sonic Origins را تجربه کرده‌اید؟ نظر شما درباره مشکلات بازی Sonic Origins چیست؟ آیا مشکلات این بازی گریبان گیر شما نیز شده‌اند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا