#مهسا_امینی

گیم پلی جدید بازی Sonic Frontiers جهان باز این اثر را نشان می دهد

به‌تازگی استودیو سازنده عنوان جدید سونیک دست به انتشار گیم پلی جدید بازی Sonic Frontiers زده است.

اخیرا Team Sonic که سازندگان نسخه جدید مجموعه بازی‌های سونیک هستند، تیزری کوتاه از گیم‌پلی و مبارزات بازی جهان‌باز جدید خودشان را منتشر کرده بودند. حال اما به‌تازگی این استودیو گیم‌پلی جدید بازی Sonic Frontiers با محوریت نمایش جهان این اثر را در دسترس گیمرها قرار داده است. در ادامه می‌توانید گیم‌پلی جدید هفت دقیقه‌ای این اثر را در سرگرمی تماشا کنید.

طراحی مراحل و هسته اصلی گیم‌پلی بازی Sonic Frontiers به‌صورت جهان‌باز پیاده‌سازی شده تا در آن به گشت و گزار بپردازید و با دشمنان خودتان مبارزه کنید. در حالی که آزادانه در حال حرکت در جزیره StarFall که شامل محیط‌های جنگلی و کوهستانی بوده هستید، می‌توانید مناطقی بیابانی یا آبشار‌های بسیار زیبایی را کشف کنید. 

براساس گیم پلی جدید بازی Sonic Frontiers که حرکات گوناگون سونیک نظیر بالا رفتن از دیوار، دویدن روی ریل‌ها و حل پازل‌های متعدد مشاهده می‌کنید، می‌توانید بسیار او را سرگردان پیدا کنید. سرگردان از همان لحظه ابتدایی که بازی روی این جزیره آغاز می‌شود. تاکاشی ایزوکا که رئیس Team Sonic است اعلام کرده که بسیار دوست دارد نسخه جدید این مجموعه، دقیقا به اندازه بازی Sonic Adventure تاثیرگذار باشد.

بازی Sonic Frontiers برای انتشار روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز ایکس و اس، نینتندو سویچ و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است. همچنین این بازی برای عرضه در تاریخ ۲۰۲۲ هدف‌‌گذاری شده و کمپانی سگا، ناشر این بازی انتظار نمره‌های بالایی از این اثر دارد. هرچند با توجه به نمایش این اثر که توسط رسانه IGN دراختیار گیمر‌ها قرار گرفته، بازی دارای ایرادات قابل مشاهده‌ای است. حال دیگر جدا از ایراداتی نظیر بی‌روح بودن جهان این اثر، مشکلات فنی نیز در نمایش جدید آن به چشم می‌خورند.

نظر شما درباره گیم پلی بازی Sonic Frontiers چیست؟ آیا شما از بازی خوشتان آمده است؟ نظرات خودتان را با سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا