#مهسا_امینی

اولین تریلر گیم پلی بازی Sonic Frontiers منتشر شد

به‌تازگی Team Sonic دست به انتشار گیم پلی بازی Sonic Frontiers زده است. گیم‌پلی که بسیار کوتاه بوده، اما احتمالا وعده نمایش بیشتر آن در طی هفته‌های آینده را می‌دهد.

پس از یک سال از نمایش تیزر بازی Sonic Frontiers حال کمپانی سگا، تصمیم بر انتشار گیم پلی بازی Sonic Frontiers گرفته است. این گیم‌پلی جدید اولین و کوتاه‌ترین نگاه ما به این اثر بوده و جذابیت‌های خود را همراه داشت. هرچند که ایراداتی نظیر خالی بودن محیط به چشم می‌خوردند، اما با این حال آخرین عنوان این مجموعه به‌شدت محبوب و پرطرفدار می‌تواند جذابیت‌های خود را داشته باشد. استودیو سازنده این اثر خیلی وقت تیزر این بازی را به نمایش درآوردند و چیز خاصی از آن مشخص نبود. تا اینکه این شرکت کمی بعد اعلام کرد بازی جدید سونیک، اولین عنوان جهان‌باز تاریخ این مجموعه خواهد بود. این خبر درنوع خود بسیار جالب و هیجان‌انگیز بود. 

آن‌ها اعلام کردند هنگامی که در سرزمین استارفال به‌سرعت حرکت می‌کنید، با دشمنان بسیار مواجه می‌شوید. همچنین در میان دویدن‌های خودتان، می‌توانید جنگل‌های انبوه، بیابان‌های سوزان و آبشار‌های سرازیر و چشم‌نواز را مشاهده کنید. نکاتی که خود وعده جهانی با تنوع خوب را می‌دادند. از آن زمان استودیو سازنده در سکوت خبری عمیقی فرو رفت تا چندی پیش که کمپانی سگا، با انتشار گیم پلی بازی Sonic Frontiers چشم هواداران را به این عنوان باز کرد. نمایش کوتاهی که در آن با سونیک به گشت‌گذار می‌پرداخت، با دشمنان مبارزه می‌کرد و در ریلی دایره‌ای شکل به‌سرعت می‌دوید. در ادامه استودیو سازنده اثر اعلام می‌کند که این گیم‌پلی کوتاه، بخشی از برنامه یک ماهه آن‌ها توسط رسانه مطرح IGN است. بنابر این قرار است در ادامه نمایش‌های بیشتری تویط این رسانه مطرح صنعت سرگرمی منتشر شود. 

هنوز که هنوزه تاریخ انتشاری برای این بازی مشخص نشده است. اما انتظار می‌رود که این اثر در اواخر سال جاری برای تمامی پلترفم‌ها نظیر تمامی کنسول‌‌های نسل هشتم و نهمی سونی و مایکروسافت، کنسول دستی نینتندو سویچ و رایانه‌های شخصی منتشر شود.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا