#مهسا_امینی

رهبر تیم بازطراحی سونیک در Sonic the Hedgehog معرفی شد

پای یکی از سازندگان Sonic Mania در میان است!

بازطراحی سونیک در فیلم Sonic the Hedgehog

شرکت پارامونت پیکچرز رهبری تیم بازطراحی سونیک در فیلم Sonic the Hedgehog را به یکی از انیماتورهای قدیمی این کاراکتر دوست‌داشتنی سپرد. طبق بازخوردهایی که تاکنون منتشر شده، این پیشکسوت به‌خوبی توانسته از پس وظیفه خود بربیاید.

جدیدترین تریلر فیلم Sonic the Hedgehog روز گذشته منتشر شد و کاراکتر سونیک را پس از یک بازطراحی اساسی در معرض دید عموم قرار داد. چند ساعت پس از این اتفاق، اطلاعاتی از اتفاقات پشت صحنه ساخت این فیلم سینمایی منتشر شد که به لطف آن‌ها اکنون می‌دانیم چه کسی مسئولیت اصلی این بازطراحی اساسی را برعهده داشته است.

تایسون هِس (Tyson Hesse) با انتشار یک متن از طریق حساب کاربری خود در توییتر اعلام کرد او مسئولیت رهبری تیم بازطراحی سونیک در Sonic the Hedgehog را برعهده داشته است. ظاهراً پارامونت پیکچرز پس از به تعویق انداختن تاریخ اکران این فیلم اقتباسی، از هس درخواست کرد تا در رهبری تیم طراحی به آن‌ها کمک کند که او هم این پیشنهاد را پذیرفت. اگر با هس آشنایی ندارید، باید بگوییم که این انیماتور و طراح آمریکایی از سال‌ها قبل در روند تولید محصولات مرتبط با سونیک حضور داشته است. برای مثال، می‌توان به کارگردانی سریال Sonic Mania Adventures و در حضور در تیم انیماتورهای Sonic Mania اشاره کرد. هس در توییت خود نوشت:

باعث افتخار من است که به تیم طراحی اضافه شدم تا رهبری طراحی سونیک در فیلم جدید را برعهده بگیرم. همکاری با جف فاور (Jeff Fowler)، مدلسازها، طراحان بافت و انیماتورها در لس آنجلس، ونکوور و لندن آنقدر برای من هیجان‌انگیز بود که هرگز آن را فراموش نمی‌کنم.

اگر چه بازطراحی سونیک در Sonic the Hedgehog باعث به تعویق افتادن تاریخ اکران این فیلم سینمایی شد اما ارزشش را داشته است. این کاراکتر اکنون طراحی بسیار نزدیکی به شکل و شمایلش در بازی‌های ویدیویی و انیمیشن‌ها دارد که همین موضوع باعث رضایت طرفداران شده است.

لازم به ذکر است که فیلم علمی-تخیلی و فانتزی Sonic the Hedgehog از تاریخ ۲۵ بهمن ماه (۱۴ فوریه سال ۲۰۲۰ میلادی) در سینماها اکران خواهد شد. از بازیگران شناخته شده حاضر در این اثر سینمایی می‌توان به جیم کری (Jim Carrey) در نقش دکتر اگمن و جیمز مارسدن (James Marsden) در نقش یک کلانتر با نام تام واچوفسکی اشاره کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا