تهیه کننده اسنایدرورس از ایراد بزرگ DC Universe می‌گوید

انتقاد به دوست خانوادگی!

تهیه کننده اسنایدرورس

چارلز روون (Charles Roven) تهیه کننده اسنایدرورس در بخشی از مصاحبه خود با The Hollywood Reporter از ایراد بزرگ DC Universe گفت.

اگرچه Aquaman and the Lost Kingdom هنوز اکران نشده، DC Extended Universe به انتها رسیده است. این فرنچایز چندرسانه‌ای جای خود را به DC Universe می‌دهد که تحت مدیریت جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) قرار دارد. اگرچه اطلاعاتی از DCU منتشر شده، هنوز ابهامات زیادی پیرامونش وجود دارد.

چارلز روون اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه The Hollywood Reporter انجام داده است. وقتی بحث DCU به میان آمد، تهیه کننده اسنایدرورس از یک ایراد بزرگ این فرنچایز چندرسانه‌ای گفت؛ ایرادی که باعث سردرگمی شده است:

آن‌ها در حال حاضر مشغول ریبوت همه چیز هستند. برای من هنوز بطور دقیق مشخص نشده که کدام یک از بازیگران DCEU برای نقش‌های قدیمی استفاده می‌شوند و کدام یک استفاده نمی‌شوند.

من و همسرم با جیمز و همسرش دوستان خوبی هستیم. ما همدیگر را می‌بینیم اما به هیچ وجه درباره کار حرف نمی‌زنیم.

جیمز گان و پیتر سفرن برای تولید آثار DCU به سراغ بازیگران جدیدی رفته و به همکاری با بازیگران DCEU مانند هنری کویل (Henry Cavill) و بن افلک (Ben Affleck) خاتمه داده‌اند. با این حال، برخی از بازیگران DCEU مانند وایولا دیویس (Viola Davis) و شان گان (Sean Gunn) بازمی‌گردند.

در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، وایولا دیویس نقش آماندا والر و شان گان هم نقش ویزل را در فیلم سینمایی The Suicide Squad بر عهده داشتند. آن دو قرار است نقش مشابهی را در سریال انیمیشنی Creature Commandos ایفا کنند که بخشی از DCU محسوب می‌شود.

وایولا دیویس و شان گان، تنها چهره‌های قدیمی‌ای نیستند که بازمی‌گردند. گل گدوت (Gal Gadot) چندی پیش اعلام کرد گفتگویی را با جیمز گان داشته و برای تولید قسمت سوم Wonder Woman بازمی‌گردد؛ اتفاقی که به پیچیده‌تر شدن شرایط منجر شده است.

چارلز روون در تولید آثار ابرقهرمانی متعددی نقش داشته که برای مثال می‌توان به Man of Steel و Justice League اشاره کرد. او همچنین اخیراً در تولید Oppenheimer با کریستوفر نولان (Christopher Nolan) مشارکت داشته است.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا