بودجه فیلم سفید برفی شوکه‌تان می‌کند!

دیزنی بشدت نگران است

بودجه فیلم سفید برفی

رسانه Daily Mail در یک گزارش اختصاصی به بودجه فیلم سفید برفی و نگرانی‌ها پیرامون موفقیت‌های آن پرداخته است.

والت دیزنی اخیراً نسخه لایو اکشن Snow White and the Seven Dwarfs را تولید کرده و قصد دارد آن را با نام Snow White روی پرده نقره‌ای بیاورد. این اثر به سه دلیل شدیداً مورد انتقاد کاربران فضای مجازی قرار گرفته است: دلیل اول، به انتخاب ریچل زگلر (Rachel Zegler) مربوط می‌شود که به اعتقاد بسیاری برای نقش سفید برفی مناسب نیست؛ دلیل دوم، به دیدگاه زگلر پیرامون انیمیشن اصلی ربط دارد که بسیاری آن را یک توهین می‌دانند؛ دلیل سوم و پایانی، حاشیه سازی‌ها پیرامون هفت کوتوله بوده است.

اواسط سال جاری میلادی تصویری در فضای مجازی منتشر شد که برخی رسانه‌ها تاکید داشتند به فیلم سفید برفی تعلق داشته و هفت کوتوله را نشان می‌دهد. نکته عجیب ماجرا اینجا بود که از میان ۷ بازیگر تنها یک نفرشان کوتاه قامتی داشت. همچنین در میانشان یک بازیگر زن دیده می‌شد و بازیگران مرد هم از نژادهای مختلف بودند. از آنجایی که چنین تصویرسازی‌ای برخلاف انیمیشن اصلی بود، صدای کاربران شبکه‌های اجتماعی درآمد. این دلایل دست به دست هم داده‌اند تا بسیاری از کارشناسان نسبت به موفقیت اثر مزبور دچار تردید شوند.

رسانه Daily Mail در جدیدترین گزارش اختصاصی خود به بودجه فیلم سفید برفی پرداخته و جزئیاتی را درباره نگرانی‌های والت دیزنی (Walt Disney) نسبت به عدم موفقیتش فاش کرده است. اینطور که بنظر می‌رسد، استودیوی آمریکایی برای تولید جددیدترین ریمیک لایو اکشن خود ۳۳۰ میلیون دلار هزینه کرده که رقم شوکه کننده‌ای به شمار می‌رود. برای مقایسه می‌توان به Avengers: Endgame اشاره کرد که با مبلغ ۳۵۶ الی ۴۰۰ میلیون دلار ساخته شده بود. البته نباید فراموش کرد Endgame بازیگران مشهور زیادی را شامل شده و جلوه‌های ویژه فراوانی داشت اما چنین موضوعی برای فیلم سفید برفی صادق نیست:

دیزنی مجبور بود اکران فیلم سفید برفی را عقب بیاندازد چون مبلغ زیادی را بابتش هزینه کرده و اگر به یک شکست در باکس آفیس تبدیل شود، به تنهایی می‌تواند آینده ریمیک‌های آتی و دنباله‌های سفید برفی را در هاله‌ای از ابهام قرار دهد.

طبق آنچه در گزارش Daily Mail آمده، والت دیزنی کاملاً نسبت به جو منفی بوجود آمده علیه فیلم سفید برفی آگاه بوده و تمام تلاش خود را به کار گرفته تا ورق را برگرداند. در همین راستا، آن‌ها دو فیلم Cats و Sonic the Hedgehog را الگوی خود انتخاب کرده و سعی دارند از اشتباهاتشان درس عبرت بگیرند. جدا از این، استودیوی آمریکایی باید اسباب بازی‌هایی که قرار بوده با الهام از این فیلم تولید شوند را آماده عرضه کند.

فیلم سفید برفی برای اکران از تاریخ ۱ فروردین سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۲۱ مارس سال ۲۰۲۵ میلادی) برنامه ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا