اولین تصویر فیلم سفید برفی منتشر شد؛ اکران به تعویق افتاد

اولین تصویر فیلم سفید برفی

همزمان با تغییر در برنامه ریزی‌ها، استودیوی والت دیزنی اولین تصویر فیلم سفید برفی (Snow White) را منتشر کرده است.

والت دیزنی (Walt Disney) از چند سال پیش مشغول ریمیک انیمیشن‌های محبوب و قدیمی خود است. آن‌ها طی یک دهه گذشته آثاری مانند Aladdin و Mulan را به سینماهای سراسر جهان آورده و حالا هم نوبت به Snow White and the Seven Dwarfs محصول ۱۹۳۷ میلادی رسیده است. نسخه لایو اکشن آن از سال ۲۰۱۶ میلادی در دست تولید بوده و سرانجام اواسط سال ۲۰۲۲ جلوی دوربین رفت. در ضمن، ریچل زگلر (Rachel Zegler) نقش سفید برفی و گل گدوت (Gal Gadot) نقش ملکه شرور را بر عهده دارند.

اولین تصویر فیلم سفید برفی اخیراً به فضای مجازی آمده و شخصیت اصلی را در کنار هفت کوتوله نشان می‌دهد. همزمان با این اتفاق، والت دیزنی رسماً از تغییر در برنامه ریزی‌ها و تعویق اکران Snow White خبر داده است. این فیلم قرار بود ۳ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۲ مارس سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینماها بیاید اما علاقه مندان باید تا ۱ فروردین سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۲۱ مارس سال ۲۰۲۵ میلادی) منتظر بمانند. در ادامه می‌توانید تصویر مورد نظر را مشاهده کنید:

اگرچه فیلمبرداری سفید برفی مدت‌ها پیش به انتها رسید و اعتصاب فیلمنامه نویسان یا بازیگران روی روند ساختش تاثیر نگذاشت، عقب افتادنش تصمیم درستی بوده است؛ زیرا امکان داشت اعتصاب بازیگران روی رویدادهای تبلیغاتی فیلم و در نتیجه، عملکرد تجاری‌اش تاثیر منفی بگذارد. به هر حال، ۲۰۲۳ سال خوبی برای والت دیزنی نبوده و مدیران بدون شک دوست ندارند این روند با فیلم‌های جدید ادامه یابد.

انتشار اولین تصویر فیلم سفید برفی با انتقاد گروهی از کاربران فضای مجازی همراه شده است. موضوع انتقادها این بار ریچل زگلر، بازیگر نقش سفید برفی نبوده و بازخوردهای منفی به سمت کیفیت نه چندان قابل قبول جلوه‌های ویژه روانه شده است.

1.3 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا