آیا انتشار لایو اکشن سفید برفی متنفی شده است؟

صحبت‌های جنجالی ریچل زگلر کار دستش داد؟

آیا انتشار لایو اکشن سفید برفی متنفی شده است؟ سورنا رضایی ۱ ۰۷ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
انتشار لایو اکشن سفید برفی

وب سایت MouseTrap ساعاتی قبل شایعه‌ای را مطرح کرد مبنی بر اینکه انتشار لایو اکشن سفید برفی از سوی والت دیزنی لغو شده است.

والت دیزنی (Walt Disney) پروژه‌های متعددی را در ساخت دارد که یکی از آن‌ها، بازسازی Snow White and the Seven Dwarfs است؛ اثری که لایو اکشن بوده و مارک وب (Marc Webb)، کارگردان مجموعه فیلم‌های مرد عنکبوتی شگفت انگیز، آن را جلوی دوربین برده است. در ضمن، گرتا گرویگ (Greta Gerwig) یکی از افرادی بود که روی فیلمنامه این اثر کار کرد. جدیدترین اثر گرویگ، یعنی Barbie از سوی برخی مخاطبان «ضد مرد» لقب گرفته است.

ریچل زگلر (Rachel Zegler) و گل گدوت (Gal Gadot) نقش‌های سفید برفی و ملکه را در Snow White ایفا می‌کنند. زگلر در یکی از مصاحبه‌های خود گفت مفهوم «عشق» از فیلمنامه حذف شده تا داستان بتواند روی یک کاراکتر مونث و قدرتمند تمرکز داشته باشد. این در حالی است که عشق یکی از مهمترین مفاهیم ارائه شده در انیمیشن محسوب می‌شود. او همچنین شاهزاده در انیمیشن را فردی «آزارگر» دانسته بود. صحبت‌های حاشیه ساز زگلر در کنار تغییراتی که در داستان رخ داده، باعث شده لایو اکشن سفید برفی بازخوردهای منفی‌ای را از سوی کاربران فضای مجازی دریافت کند.

شایعه‌ای طی ساعات گذشته به شبکه‌های اجتماعی آمده که طبق آن انتشار لایو اکشن سفید برفی از سوی والت دیزنی لغو شده است؛ شایعه‌ای که به هیچ وجه حقیقت ندارد. این ادعا نخستین بار توسط رسانه Mouse Trap منتشر شد که یک سایت پارودی محسوب می‌شود. بسیاری از کاربران که از ماهیت Mouse Trap اطلاع نداشتند، ادعایش را بعنوان یک خبر رسمی در نظر گرفته و آن را در ایکس (توییر سابق) و تیک تاک به اشتراک گذاشته‌اند.

اگرچه انتشار لایو اکشن سفید برفی لغو نشده، بنظر می‌رسد احتمال به تعویق افتادنش وجود دارد. مت بلونی (Matt Belloni) یک خبرنگار حوزه فیلم و سریال بوده و قبلاً برای رسانه The Hollywood Reporter کار می‌‎کرد. او که منبع قابل اعتمادی به شمار می‌رود، مدعی شده والت دیزنی به احتمال خیلی زیاد انتشار جدیدترین بازسازی خود را عقب می‌اندازد. این فیلم در حال حاضر برای اکران از تاریخ ۳ فروردین ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۲ مارس ۲۰۲۴) برنامه ریزی شده است.

احتمالاً یکی از دو دلیل پیش رو در جابجایی زمان انتشار لایو اکشن سفید برفی دخیل باشد: اجتناب از رقابت با Dune 2 که در همین برهه زمانی اکران می‌شود؛ فیلمبرداری دوباره برخی از صحنه‌ها بدلیل حاشیه‌های اخیر.

4.8 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا