تماشا کنید: تاریخ انتشار Sniper Ghost Warrior Contracts 2 مشخص شد

اولین ویدیوی گیم‌پلی از راه رسید

تماشا کنید: تاریخ انتشار Sniper Ghost Warrior Contracts 2 مشخص شد سورنا رضایی ۰ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی لهستانی سی‌آی گیمز با انتشار یک تریلر گیم‌پلی، تاریخ انتشار Sniper Ghost Warrior Contracts 2 را اعلام کرده است.

سی‌آی گیمز سعی داشت به واسطه‌ی Sniper Ghost Warrior 3 موفقیت‌های بازی‌های جهان باز مانند Far Cry 3 را تکرار کند اما این بازی به خاطر محیط‌های بدون جزئیات، ماموریت‌های تکراری، مکانیک‌های ناقص گیم‌پلی و فاصله گرفتن از ریشه‌ها بازخوردهای متوسطی را از سوی کارشناسان و علاقه‌مندان دریافت کرد. تیم توسعه که به اشتباه خود پی برده بود، تصمیم گرفت طراحی خطی را به مجموعه بازگردانده و تمرکز بیشری روی استفاده از سلاح‌های تک‌تیراندازی قرار دهد. نتیجه‌ی اتخاذ چنین تصمیمی، Sniper Ghost Warrior Contracts بود که اواخر ۲۰۱۹ عرضه شد و عملکرد بهتری را به ثبت رساند. حالا هم دنباله‌ی آن مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 در ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی رونمایی شد. تیم توسعه قصد داشت محصول جدید خود را در پاییز همان سال وارد بازار کند اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و مجبور شد برنامه‌ریزی‌هایش را تغییر دهد. در نتیجه‌ی این تغییرات، عرضه‌ی جدیدترین نسخه‌ی اسنایپر گوست واریر تا اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی تاخیر خورد. با گذشت مدتی از این اتفاق، دنباله‌ی Sniper Ghost Warrior Contracts با دومین تاخیر خود مواجه شد. سی‌آی گیمز در بیانه‌ی جدید خود تاکید داشت این محصول در تاریخ نامشخصی از سه ماهه‌ی دوم امسال به بازار خواهد آمد.

با گذشت نزدیک به هشت ماه از رونمایی، سی‌آی گیمز نه تنها اولین تریلر گیم‌پلی را در کانال یوتیوب خود قرار داده، بلکه تاریخ انتشار Sniper Ghost Warrior Contracts 2 را هم اعلام کرده است. بر این اساس، ششمین نسخه‌ی اسنایپر گوست واریر در تاریخ ۱۴ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با چهار ژوئن) برای پلتفرم‌های هدف در دسترس قرار می‌گیرد. بازی مزبور پنج نقشه‌ی سندباکس را در خود جای داده و شامل ۲۰ ماموریت اصلی می‌شود. به این موارد، باید ماموریت‌های فرعی را هم اضافه کرد که کاربر می‌تواند با انجامشان به پاداش‌های بیشتری دست یابد.

تمرکز اصلی اسنایپر گوست واریر روی شبیه‌سازی استفاده از سلاح‌های تک‌تیراندازی قرار دارد. با این حال، کاربر می‌تواند از مخفی‌کاری یا درگیری‌های مستقیم برای کشتن اهداف خود استفاده کند. از همین رو، سازندگان تصمیم گرفتند امکان انجام مجدد مراحل در Sniper Ghost Warrior Contracts 2 وجود داشته باشد تا کاربر بتواند از استراتژی‌های متفاوت برای انجام ماموریت‌های خود استفاده کند. در ضمن، نخستین ویدیویی که از گیم‌پلی منتشر شده، در ابتدا روی سیستم صحنه‌ی آهسته تمرکز داشته و شکسته شدن جمجمه‌ی دشمنان در صورت برخورد گلوله با سر را نشان می‌دهد.

در دیگر بخش‌های تریلر Sniper Ghost Warrior Contracts 2، صحنه‌هایی از مخفی‌کاری مانند کشتن دشمنان با چاقو و درگیری‌های مسلحانه قابل‌مشاهده است. در انتها، بازی مزبور برای سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد و صحبتی از کنسول‌های نسل نهمی به میان نیامده است. در ضمن، افرادی که محصول را پیش‌خرید کنند، آیتم‌هایی را به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا