ارایه سیم‌کارت با برند اختصاصی سازمان‌ها توسط شاتل موبایل

سیمکارت شاتل موبایل

نمایشگاه تلکام از امروز کار خود را آغاز کرده و شاتل موبایل در این رویداد جدیدترین فناوری‏‌های سیم‌‏کارت هوشمند خود را معرفی می‌کند.

در این نمایشگاه که از ۲ تا ۵ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‏‌شود، شاتل موبایل در سالن ۹-۸ محصولات و خدمات متنوع خود را به مشترکان شخصی و سازمانی معرفی خواهد کرد. برخی از این خدمات برای نخستین بار در ایران از سوی شاتل موبایل ارائه شده‌‏اند.

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه، به عنوان تنها عرضه کننده فناوری نوآورانه سیم‌کارت هوشمند در کشور، در حالی در این نمایشگاه حضور می‌‏یابد که به تازگی با هدف بهبود عملکرد و توسعه قابلیت‌های سیم کارت هوشمند خود از امکان «انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی میزبان» از طریق کدهای دستوری رونمایی کرده است.

با پیاده‌‏سازی این قابلیت جدید مشترکان سیم‌کارت‌های شاتل موبایل می‏‌توانند از طریق شماره‌گیری کد‌ دستوری #۸*۱* بدون نیاز به اعمال تنظیمات خاص یا نصب اپلیکیشن، امکان استعلام وضعیت اتصال، تغییر و انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان سیم‌کارت خود یا بازگشت به حالت انتخاب هوشمند شبکه را داشته باشند.

بر این اساس تمامی مشترکان سیم‏کارت‏‌های این اپراتور تلفن همراه در ۲۱ استان کشور شامل خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان، یزد، قم، گیلان، مازندران، آذربایجان غربی، ایلام، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، کرمان، بوشهر، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، همدان و اردبیل به این قابلیت دسترسی دارند. این خدمت به زودی در تمام ۳۱ استان کشور ارائه خواهد شد.

ارائه سیم‌کارت با برند اختصاصی سازمان‌ها و شرکت‌ها، فناوری «موبایل کانکت» به عنوان جدیدترین فناوری احراز هویت از طریق سیم‏کارت و راهکارAPN-VPN  برای ارتباط با ثبات درون‌سازمانی بدون وابستگی به اینترنت از یک بستر امن، از جمله راهکارهای سازمانی شاتل موبایل است که صاحبان کسب و کار می‌توانند در این نمایشگاه با آنها بیشتر آشنا شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا