1%
  • 0/10

در جشنواره نوروزی سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل، گوشی جایزه بگیرید

با خرید سیم‌کارت‌های شاتل هر هفته جایزه بگیرید

در جشنواره نوروزی سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل، گوشی جایزه بگیرید ۰ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ کپی لینک
شاتل موبایل

شاتل موبایل در جشنواره نوروزی سیم‌کارت‌هایش هر هفته قرعه کشی می‌کند و به قید قرعه به برندگان یک دستگاه گوشی جایزه می‌دهد.

شاتل موبایل جشنواره نوروزی سیم‌کارت‌های هوشمندش را آغاز کرده و  هر هفته قرعه کشی می‌کند؛ کاربران می‌توانند با خرید سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل هر هفته به قید قرعه گوشی هوشمند، دقایق رایگان مکالمه داخل و خارج شبکه در شب عید، یک و نیم گیگابایت اینترنت همراه هفتگی بدون قرعه کشی و یک دستگاه کنسول بازی PS4 دریافت کند.

همه مشترکان قدیمی و جدید سیم کارت‌های هوشمند شاتل موبایل، تا ۲۹ فروردین با فعال سازی سیم کارت و برقراری اولین تماس، خرید و فعال سازی مودم، خرید شارژ، خرید بسته یا هر دقیقه برقراری تماس خارج شبکه در جشنواره نوروزی شاتل موبایل امتیاز کسب می‌کنند و در قرعه کشی هفتگی هفت گوشی هوشمند و یک کنسول بازی PS4 شرکت داده می‌شوند. همچنین تمامی مشترکان سیم کارت‌های شاتل موبایل، با رسیدن امتیازها به سقف معینی، علاوه بر افزایش شانس شرکت در این قرعه کشی‌ها، یک و نیم گیگابایت اینترنت همراه هفتگی بدون انجام قرعه کشی دریافت می‌کنند.

براساس این گزارش، شاتل موبایل در شب عید نوروز نیز بسته‌های مکالمه داخل و خارج شبکه و بسته‌های اینترنت همراه به مشترکان سیم‌کارت‌های هوشمند خود هدیه می‌دهد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره نوروزی شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم‌ کارت هوشمند شاتل با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش‌شماره 0998 و کد یک، به وب‌سایت shatelmobile مراجعه کنید یا از طریق شماره 09981000000 به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل تماس بگیرید و فرآیند ثبت نام و تحویل سیم‌کارت را درب منزل خود انجام دهید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments