#مهسا_امینی

در جشنواره نوروزی سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل، گوشی جایزه بگیرید

با خرید سیم‌کارت‌های شاتل هر هفته جایزه بگیرید

در جشنواره نوروزی سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل، گوشی جایزه بگیرید ساحره چمنی ۰ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
شاتل موبایل

شاتل موبایل در جشنواره نوروزی سیم‌کارت‌هایش هر هفته قرعه کشی می‌کند و به قید قرعه به برندگان یک دستگاه گوشی جایزه می‌دهد.

شاتل موبایل جشنواره نوروزی سیم‌کارت‌های هوشمندش را آغاز کرده و  هر هفته قرعه کشی می‌کند؛ کاربران می‌توانند با خرید سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل هر هفته به قید قرعه گوشی هوشمند، دقایق رایگان مکالمه داخل و خارج شبکه در شب عید، یک و نیم گیگابایت اینترنت همراه هفتگی بدون قرعه کشی و یک دستگاه کنسول بازی PS4 دریافت کند.

همه مشترکان قدیمی و جدید سیم کارت‌های هوشمند شاتل موبایل، تا ۲۹ فروردین با فعال سازی سیم کارت و برقراری اولین تماس، خرید و فعال سازی مودم، خرید شارژ، خرید بسته یا هر دقیقه برقراری تماس خارج شبکه در جشنواره نوروزی شاتل موبایل امتیاز کسب می‌کنند و در قرعه کشی هفتگی هفت گوشی هوشمند و یک کنسول بازی PS4 شرکت داده می‌شوند. همچنین تمامی مشترکان سیم کارت‌های شاتل موبایل، با رسیدن امتیازها به سقف معینی، علاوه بر افزایش شانس شرکت در این قرعه کشی‌ها، یک و نیم گیگابایت اینترنت همراه هفتگی بدون انجام قرعه کشی دریافت می‌کنند.

براساس این گزارش، شاتل موبایل در شب عید نوروز نیز بسته‌های مکالمه داخل و خارج شبکه و بسته‌های اینترنت همراه به مشترکان سیم‌کارت‌های هوشمند خود هدیه می‌دهد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص جشنواره نوروزی شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم‌ کارت هوشمند شاتل با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش‌شماره 0998 و کد یک، به وب‌سایت shatelmobile مراجعه کنید یا از طریق شماره 09981000000 به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل تماس بگیرید و فرآیند ثبت نام و تحویل سیم‌کارت را درب منزل خود انجام دهید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا