شاتل موبایل به سیمکارت اولی‌ها هدیه می‌دهد

بسته سه ماهه اینترنت رایگان، مکالمه و پیامک

شاتل موبایل

مشترکانی که تا به حال سیم‌کارتی به نام آن‌ها ثبت نشده، می‌توانند با خرید سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به عنوان اولین سیم‌کارت خود، علاوه بر بسته‌های ارائه شده به همراه سیم‌کارت، بسته سه ماهه اینترنت رایگان، مکالمه و پیامک هدیه بگیرند.

شاتل موبایل در طرح جدید خود برای همه متقاضیان سیم‌کارت‌های هوشمند این اپراتور که برای اولین بار سیم‌کارتی به نام آن‌ها ثبت می‌شود و پیش از این هیچ سیمکارتی در هیچ یک از اپراتورهای تلفن همراه کشور نداشته‌اند، بسته هدیه ویژه‌ای در نظر گرفته است.

سیمکارت‌ اولی‌ها در این طرح علاوه بر برخورداری از بسته آغازین و مزایای سیمکارت‌ این اپراتور به عنوان تنها سیمکارت‌ هوشمند کشور، از بسته هدیه ویژه سیمکارت‌ اولی‌ها شامل مکالمه نامحدود، ۳۰۰ دقیقه مکالمه برون‌شبکه و ۶ گیگابایت اینترنت سه ماهه با تخصیص ماهیانه بهره‌مند خواهند شد.

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش 3G و 4G/LTE در سراسر کشور است که برای نخستین بار در ایران، فناوری نوآورانه «سیمکارت‌ هوشمند» را به بازار ارتباطی کشور معرفی کرده که بر اساس آن، سیم‌کارت هوشمند این اپراتور با تحلیل مداوم آنتن های موجود در محدوده محل حضور مشترک، بهترین آنتن و پوشش شبکه را به طور خودکار برای وی انتخاب می‌کند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت شاتل موبایل مراجعه کنند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا