1%
  • 0/10

کونامی از دلایل عرضه رایگان بازی Silent Hill: The Short Message می‌گوید

پروژه تحقیق و توسعه کونامی!

کونامی از دلایل عرضه رایگان بازی Silent Hill: The Short Message می‌گوید ۰ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
رایگان بازی Silent Hill: The Short Message

اعضای شرکت کونامی به تازگی توضیحاتی در خصوص دلایل عرضه رایگان بازی Silent Hill: The Short Message ارائه کرده‌اند.

عنوان Silent Hill: The Short Message در جریان رویداد State of Play شرکت سونی در انتهای ماه فوریه رونمایی شد و به دنبال آن به صورت رایگان برای کنسول پلی استیشن 5 در دسترس برای دانلود قرار گرفت. در جریان مصاحبه‌ای با نشریه فامیتسو، تهیه‌کننده و کارگردان بازی آقای موتوی اوکاموتو (Motoi Okamoto) از دلایل موجود برای اخد تصمیم به انتشار رایگان بازی Silent Hill: The Short Message و آن چه که شرکت کونامی با این بازی به دنبال آن بوده است می‌گوید.

ظاهرا تصمیم به ساخت بازی The Short Message با چندین موضوع در سر ذهن صورت گرفته است. اول این موضوع که مجموعه بازی Silent Hill به مدت بیش از یک دهه است که خبری از ساخت و انتشار نسخه جدید آن در بازار نبوده. اگرچه به نظر می‌رسد اشتیاق قابل ملاحظه‌ای برای بازسازی بازی Silent Hill 2 وجود دارد، تعداد زیادی از گیمرها به ویژه مخاطبین نسل جدید آشنایی چندانی با این مجموعه ندارند. عنوان The Short Message فرصتی برای افراد جدید مهیا می‌کند تا آنچه این مجموعه برای ارائه دارد را تجربه نمایند. اوکاموتو ادامه می‌دهد چنان‌چه کونامی می‌خواست این اثر را به صورت پولی انتشار دهد، تیم سازنده محبور بود تا تجربه بازی را با اضافه نمودن سیستم مبارزات و چندین پایان مختلف به طور بی‌معنایی طولانی کند.

به نظر می‌رسد عنوان The Short Message برای کونامی نوعی پروژه برای تحقیق و توسعه محسوب می‌شود. باید دید این ناشر ژاپنی از نتایج به دست آمده از انتشار بازی مورد بحث چه کار خواهد کرد. بازی Silent Hill: The Short Message از زمان انتشار خود بیش از دو ملیون بار دانلود شده است و بدین ترتیب می‌توان نتیجه گرفت عرضه رایگان آن سبب شده توجهات به سمت آن جلب شود. با این حال بازخوردهای صورت گرفته در خصوص این بازی بسیار متفاوت بوده است.

در حالی که عده‌ای آن را تجربه‌ای جدید از این مجموعه می‌دانند برخی از مخاطبین به چگونگی پیاده‌سازی مضامینی هم‌چون خودکشی در بازی و هم‌چنین عدم وجود تعامل به خصوصی در بازی انتقاد وارد کرده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments