#مهسا_امینی

خالق سایلنت هیل در حال کار روی یک عنوان اکشن ترسناک جدید است

این بازی دارای عناصر اکشن و ماجراجویی خواهد بود تا مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند

سایلنت هیل

Keiichiro Toyama، خالق بازی Silent Hill، اعلام کرده که در حال کار روی یک عنوان ترسناک اکشن و ماجراجویی است.

ماه گذشته، Keiichiro Toyama، اعلام کرد که کمپانی جدیدی با نام Bokeh Game Studio تاسیس کرده و در حال کار روی پروژه جدیدی است. توسعه دهنگان سابقه داری مانند Kazunobu Sato، سازنده عنوان خارق العاده The Last Guardian و Junya Okura، طراح اصلی مجموعه Gravity Rush، به کیچیرو تویاما و پروژه جدیدش خواهند پیوست.

کیچیرو تویاما در مصاحبه‌ای با IGN ژاپن گفت که بازی جدید او، درواقع ترکیبی از ژانرهای اکشن و ماجراجویی با ترس و بقا خواهد بود! او همچنین اعلام کرده که پروژه جدیدش هنوز نام رسمی ندارد، اما شامل عناصر داستانی و مبارزاتی خواهد بود که مورد استقبال طرفداران کارهای قبلی او قرار خواهد گرفت؛ که واضح است به سری بازی‌های سایلنت هیل اشاره دارد.

کیچیرو تویاما افزود:

این بیشتر یک بازی ترسناک خواهد بود، اما تمرکز ما روی این است تا این عنوان را به جای یک بازی ترسناک سخت، به یک بازی سرگرم کننده تبدیل کنیم!

به نظر می‌رسد روند توسعه این بازی تا حدود سال ۲۰۲۳ میلادی به طول بیانجامد. همچنین انتظار می‌رود این عنوان، که به تازگی وارد مرحله ساخت نمونه اولیه (Prototype) شده، یک بازی چند پلتفرمی باشد. با توجه به اینکه تیم توسعه دهنده بازی اعلام کرده که در حال کار روی نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان است، هدف استودیو این است که آن را به همه پلتفرم‌ها بیاورد! بنابراین می‌توان انتظار داشت که آن را روی هر دو کنسول پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس / اس ببینیم.

همچنین شایعاتی در مورد احیای سری Silent Hill توسط استودیوی Konami نیز شنیده شده، که هنوز به صورت رسمی تایید نشده است. کونامی ادعا کرده که توسعه دوباره سایلنت هیل، اوایل سال جاری میلادی در حال انجام بود اما جزئیات بیشتری منتشر نشده است. با غیاب هیدئو کوجیما در کونامی، بعید به نظر می‌رسد که این استودیو در حال کار روی ریبوت یا عنوانی جدید از Silent Hills یا PT باشد. با این حال مطمئنا ورود دوباره به شهر ترسناک دنیای سایلت هیل، مورد استقبال طرفداران این فرنچایز محبوب قرار خواهد گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا