شخصیت کله هرمی در ریمیک سایلنت هیل 2 بیشتر مورد کندوکاش قرار می‌گیرد

تاریخ عرضه لو رفت

کله هرمی در ریمیک سایلنت هیل 2

طبق اطلاعاتی که به لطف فروشگاه Best Buy لو رفته، کاربران با شخصیت کله هرمی در ریمیک سایلنت هیل 2 بیشتر آشنا خواهند شد.

مجموعه Silent Hill طی سال‌های گذشته به حاشیه رانده شده بود اما کونامی چندی پیش تصمیم گرفت با تولید محصولات جدید با محوریت آن توجه‌ها را به سمتش جلب کند. یکی از تصمیمات اتخاذ شده، تولید ریمیک Silent Hill 2 بوده که اواخر سال گذشته میلادی معرفی شد. متاسفانه سازندگان در استودیوی بلوبر تیم و همچنین ناشر ژاپنی از آن زمان تاکنون سکوت اختیار کرده و هیچ گونه جزئیات جدیدی را به اشتراک نگذاشته‌‎اند.

یکی از کاربران فروم ResetEra اخیراً متوجه شد اطلاعات جدیدی از Silent Hill 2 Remake روی خروجی وب سایت Best Buy قرار گرفته است. اطلاعات مورد بحث خیلی زود پاک شد اما همین مدت زمان کوتاه برای تهیه اسکرین شات و اشتراک گذاری با دیگران کافی بود. اینطور که بنظر می‌رسد، کاربران با کله هرمی در ریمیک سایلنت هیل 2 بیشتر آشنا خواهند شد؛ به بیان دقیقتر، بخشی از داستان بازی به این هیولای ترسناک اختصاص داده شده و گذشته آن را مورد کندوکاوش قرار می‌دهد. از هم مهمتر، کله هرمی در این بخش شخصیت اصلی بوده و کاربر کنترلش را بر عهده دارد.

همزمان با لو رفتن اطلاعات در فروشگاه Best Buy، تاریخ انتشار ریمیک سایلنت هیل 2 در وب سایت PCGameBenchmark قرار گرفته است. طبق آن، کونامی قصد دارد محصول جدید خود را در تاریخ ۱ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۱ مارس سال ۲۰۲۴ میلادی) در دسترس علاقه مندان قرار دهد. با در نظر گرفتن اینکه امکان پیش خرید بازی در برخی خرده فروشی‌ها فراهم شده، چنین تاریخی به هیچ وجه دور از ذهن نیست.

طبق اندک اطلاعات رسمی، جدا از اینکه جلوه‌های بصری بازی بطرز چشمگیری بهبود یافته‌اند، شاهد یک دوربین سوم شخص از نوع دوربین روی شانه خواهیم بود. به این موارد باید بازنگری در سیستم مبارزه را هم اضافه کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا