برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ویژگی‌های جدیدی در گیم‌پلی بازسازی Silent Hill 2 وجود دارد

در بخش مبارزات، دشمنان و پازل‌ها

ویژگی‌های جدیدی در گیم‌پلی بازسازی Silent Hill 2 وجود دارد ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
گیم‌پلی بازسازی Silent Hill 2

به گفته سازندگان در استودیو بلوبر تیم، ویژگی‌های جدیدی در گیم‌پلی بازسازی Silent Hill 2 وجود دارد که شامل مبارزات، دشمنان و پازل‌ها می‌شود.

استودیو بلوبر تیم (Bloober Team) سازنده بازسازی بازی Silent Hill 2 پیش از این توضیح داده بود که تغییرات چندانی در بخش داستانی آن ایجاد نخواهد شد. با این حال با توجه به این که سال‌های زیادی از انتشار نسخه اصلی آن می‌گذرد برای کسی غافل‌گیرکننده نخواهد بود که بازی بخواهد در بخش‌های مرتبط با گیم‌پلی، جاه‌طلبانه‌تر ظاهر شده و تغییرات قابل ملاحظه‌ای را اعمال نماید.

به دنبال اعلام تاریخ انتشار بازی و نمایش گیم‌پلی جدید آن، استودیو توسعه دهنده و شرکت کونامی (Konami) اطلاعات جدیدی در خصوص گیم‌پلی بازسازی Silent Hill 2 در بلاگ پلی استیشن ارائه کردند که شامل عناصر جدیدی که به نسخه بازسازی اضافه شده، می‌شود.  برای مثال در بخش مبارزات، اگرچه شخصیت اصلی بازی یعنی جیمز یک مبارز باتجربه نبوده و طیف محدودی از حملات را در اختیار دارد، با این حال نسخه بازسازی شامل کنش‌های جدیدی بوده که پلیر می‌تواند آن‌ها را مورد استفاده قرار دهد. مواردی که در نسخه اصلی بازی وجود نداشتند.

کارگردان نوآوری بازی یعنی ماتئوس لنارت (Mateusz Lenart) اینگونه توضیح می‌دهد که “مبارزات در این بازسازی به نوعی طراحی شده تا امکان استفاده از رویکردهای متنوعی را در اختیار پلیر قرار دهد. اعمالی که پلیر می‌تواند انجام دهد گسترش یافته و در عین حال، احساس قرار گرفتن در نقش یک انسان معمولی بی‌تجربه نیز حفظ شده است.”

از سوی دیگر، دشمنانی که بر سر راه جیمز قرار می‌گیرند دارای حملات و انیمیشن‌های جدیدی بوده که از نو برای این بازسازی توسعه یافته‌اند. “دادن فرصت‌های بیشتر به جیمز منجر به تغییر در چگونگی مبارزه با دشمنانی که با آن‌ها درگیر می‌شوید شده است. جیمز هم‌چنان با همان دشمنان قدیمی سروکار خواهد داشت با این حال پلیرهای قدیمی متوجه خواهند شد که حرکات و حملات آن‌ها به منظور ایجاد تمایز و غیرقابل پیش‌بینی بودن در سناریوهای مبارزات، تغییر و دارای موارد جدیدی است.”

به علاوه، پلیرها می‌توانند انتظار تغییرات مشابهی را در زمینه‌ پازل‌های بازی نیز داشته باشند که در این راستا، نه تنها پازل‌های قدیمی دستخوش تغییراتی خواهند بود بلکه پازل‌های جدیدی نیز به بازی اضافه و معرفی می‌شوند. با این حال برای تیم سازنده، تمرکز روی حفظ ماهیت بازی در این زمینه بخصوص بوده است. مخصوصا با توجه به این که پازل‌ها تا چه اندازه در تجربه بازی نقشی حیاتی داشتند.  به طوری که پلیرهای قدیمی این بازی در برخورد با پازل‌ها، راه‌حل‌های جدیدی را برای حل آن‌ها بیابند.

عنوان Silent Hill 2 Remake در تاریخ 8 اکتبر 2024 برابر 17 مهر 1403 برای کنسول پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments