1%
  • 0/10

کاربری برای همراهی هنگام تجربه Silent Hill 2 پول پیشنهاد می‌کند

تا از ترس بازی کاسته شود!

کاربری برای همراهی هنگام تجربه Silent Hill 2 پول پیشنهاد می‌کند ۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
تجربه Silent Hill 2

گیمری برای هر شخصی که بخواهد ایشان را هنگام تجربه Silent Hill 2 همراهی کند پیشنهاد دریافت پول ارائه کرده است.

عنوان Silent Hill 2 یکی از محبوب‌ترین و باکیفیت‌ترین ساخته‌های ژانر ترس به شمار می‌رود. با این حال یکی از طرفداران، آگهی منتشر کرده و طی آن به دنبال شخصی است تا ایشان را هنگام تجربه ترسناک بازی همراهی کند. با توجه به این موضوع که بازسازی Silent Hill 2 در انتهای مراحل ساخت خود به سر می‌برد بسیاری از طرفداران به نسخه اصلی آن بازگشته تا با تجربه مجدد، از آن لذت برده و خود را برای نسخه بازسازی آماده نمایند. با این حال میزان وحشت موجود در Silent Hill 2 سبب شده تا افرادی به قدرت دوستی پناه برده تا بتوانند از ترس موجود در بازی هنگام تجربه آن بکاهند.

یکی از عناوین گلچینی ژانر ترس و وحشت در دنیای بازی بدون شک مجموعه Silent Hill محسوب می‌شود که به واسطه سه‌گانه اصلی خود شناخته می‌شود و در این میان بسیاری نسخه دوم آن را بهترین بازی این مجموعه می‌دانند. هنگامی که این بازی در سال 2001 عرضه شد، به عنوان یکی از ترسناک‌ترین بازی‌های تاریخ لقب گرفت. همین شهرت Silent Hill 2 سبب شده که تا به امروز بسیاری مشتاق تجربه این بازی باشند.

یکی از کاربران فروشگاه فیس‌بوک به نام کریس هالت پیشنهادی 15 دلاری برای هر کسی که ایشان را در طول تجربه بازی Silent Hill 2 همراهی کند و و باعث شود تجربه بازی “چندان ترسناک نشود” ارائه می‌کند. براساس آگهی درج شده توسط آقای هالت، ایشان به دنبال دوستی است که ایشان را در ده نشست گیمینگ، که هر کدام تقریبا دو ساعت طول خواهد کشید همراهی کند و مجموعا 15 دلار برای تجربه مشترک‌شان دریافت می‌کند.

این موضوع البته دست مایه شوخی کاربران وبسایت ردیت شده و بسیاری علاوه‌بر سخاوتمندانه بودن این پیشنهاد، به این موضوع اشاره کرده‌اند که نیازمند است تمامی افراد، هنگام تجربه بازی‌های ترسناک، همراهی داشته باشند تا تجربه بازی “کمتر ترسناک” باشد. با این حال با توجه به این که Silent Hill 2 یکی از ترسناک‌ترین عناوین گیم تاریخ به شمار می‌رود، این پیشنهاد در عین عجیب بودن می‌تواند قابل درک باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments